z tęsknoty

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z tęsknoty

Postprzez juliaz2001 Pn, 13.09.2021 09:23

Droga Pani Krystyno,
Tęsknię.
Tęsknię za Panią, za Polonią, za Och-Teatrem! Tęsknię i czekam cierpliwie, aż wreszcie przekroczę próg tych ukochanych miejsc, żeby znowu poczuć się jak w domu. Aż wejdę do środka i poczuję to zalewające od środka ciepło i sympatię ludzi. Aż usiądę na widowni z pewnością, że po spektaklu będę bogatsza o nowe przeżycia i na pewno się nie zawiodę (w czasach, gdy zawód jest tak wszechobecny). To najcenniejsze, co można mieć- miejsce, gdzie można czuć się bezpiecznie. A dzięki Pani, oprócz domu ukochanych dziadków, mam jeszcze dwa teatry. Dziękuję za to z całego serca.

Tylu wspaniałych ludzi poznałam dzięki Pani. To inny rodzaj znajomości, bardzo bliski, opierający się na współdzieleniu się swoimi najwrażliwszymi przeżyciami. Dobrze móc mieć taką możliwość po wielu latach ukrywania swojego nieprzystawania do dzisiejszego świata i jego mód. Jestem za to ogromnie wdzięczna.

To słowa, które musiałam napisać i bardzo cieszę się, że to forum istnieje. Za tydzień wracam do Warszawy i pierwsze co zrobię to przybiegnę na Aleję Zasłużonych. Czekam na tę chwilę i czekam na Panią.
Tulę mocno do serca,
Julka Z.

PS Za każdym razem, gdy Panią widzę- na scenie, czy poza nią- czuję ogromną siłę. Ma Pani jakąś wielką moc napełniania ludzi energią, nawet wtedy, gdy dni nie są najsłoneczniejsze. Dziękuję po raz kolejny i na pewno nie ostatni.
juliaz2001

Powrót do Korespondencja