Kochana Pani Krystyno...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kochana Pani Krystyno...

Postprzez Jaśminowa Śr, 06.10.2021 11:31

... ach! Już w poniedziałek - do zobaczenia! Tak długo się wybierałam na "Aleję Zasłużonych", że spektakl zdąży przyjechać do nas do Krakowa. Tak bardzo się cieszę!

Człowiek zaszczepiony to jak sądzę - człowiek w teatrze bezpieczny. Więc idę, pędzę, lecę na to spotkanie z Panią!

U mnie jesień, w szalu czerwonym i złotym, nowe studia, literatura skandynawska na przemian z "Anną Kareniną", próby niemartwienia się o wszystko i wszystkich. Życie.

Czy u Pani dobrze? Czy codzienność daje powody do uśmiechu mimo tej polskiej zawieruchy?

Z czułością przytulam, czekając na spotkanie,
Ania

P. S. Na świeżo, tuż po spektaklu. Oglądanie Pani na scenie jest cudowne. Człowiek wraca do domu lepszy. Wychodzi z teatru wyprostowany, bo nawet garbić się nie wypada. Czuję się jak Cztery pory roku Vivaldiego, Wiosna.
Dla Pani wyszłam ze strefy komfortu, z tego covidowego zastoju i trudności w otwarciu na świat. Pofrunęłam na spektakl. Cudowne, wyjść z kokonu prosto w objęcia teatru.
Jak dobrze, że Pani jest.
Kocham, kocham, kocham!
I dziękuję za tę Europę na końcu.
Avatar użytkownika
Jaśminowa
 
Posty: 138
Dołączył(a): So, 14.03.2009 22:20
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Kochana Pani Krystyno...

Postprzez Krystyna Janda N, 19.12.2021 07:30

Kocham życie a granie jest jego podstawowym dla mnie elementem . Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja