TEN tydzień dla mnie.....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TEN tydzień dla mnie.....

Postprzez Magnolia Pt, 15.04.2005 16:17

Dzień Dobry Pani Krysiu!

Minął już TEN tydzień. Dla mnie również był wyjątkowy i pozostawił we mnie swoje ślady. To był czas, w którym żyłam w innej rzeczywistości, w skupieniu, zatrzymaniu i zastanowieniu się. Był to bardzo smutny czas, a jednocześnie taki, który zaowocował zmianami. Czy to są zmiany szeroko zakrojone? – nie wiem. Wszyscy życzylibyśmy sobie, żeby tak było. Myślę jednak, że większość z nas nie przeszła tak od razu do porządku dziennego, że nie wróciła do tego, skąd została wyrwana...
We mnie osobiście zaszły ogromne zmiany. Zgubiłam drogę do Boga już dawno. Czasem zawracałam w Jego stronę.... ale po mojej prośbie zaniesionej na Wielkanoc do Boga.... o odzyskanie wiary.... Teraz ją odzyskałam, naprawdę, bardziej niż kiedykolwiek... Czy to że ta zmiana zaszła właśnie teraz, kiedy odszedł papież......, to poprzez to......, czy...... te wydarzenia, które stały swoistymi rekolekcjami, po prostu pomogły mi......

Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Postprzez Trzynastka Pt, 15.04.2005 17:15

Trwaj...
Trzynastka
 
Posty: 1050
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:59
Lokalizacja: Chicago

ale śliczne

Postprzez marzena.marcinczak Pt, 15.04.2005 18:43

Są naprawdę piękne. Chyba wszyscy czekamy na tą wiosnę....
Avatar użytkownika
marzena.marcinczak
 
Posty: 70
Dołączył(a): Cz, 17.03.2005 20:18
Lokalizacja: Zaborów

Postprzez Krystyna Janda N, 17.04.2005 06:59

Zobaczcie co sie dzieje z magnoliami! Warto specjanie ich szukać i do nich się wybierać z wizytą
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron