wiktorki.........

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

wiktorki.........

Postprzez TIGER Wt, 26.04.2005 10:18

PANI KRYSTYNO,
WCZORAJ PRZEZ PRZYPADEK , CHYBA W TVP2 OBEJRZAŁEM ROZDANIE "WIKTORÓW". ZUPEŁNIE NIE WIEM CO TO ZA NAGRODY I ZA CO SĄ PRZYZNAWNE. ZAUWAŻYŁEM TYLKO TO SAMO "TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI" KTÓRE POJAWIA SIę NA WSZELAKICH GALACH I IMPREZACH WSZELAKIEGO TYPU. NAWET W¦RÓD NOMINOWANYCH JAKBY TE SAME TWARZE CO W INNYCH KONKURSACH. NAMNOŻYŁO SIę NAM TYCH NAGRÓD RÓŻNORAKICH........ CZUJę SIę JAK W LOS ANGELES A TO TYLKO TA NASZA SNOBISTYCZNA "WARSZAWKA". I TYLKO DOBRZE ,ŻE PANI TAM NIE BYŁO....................Z CZEGO SIE BARDZO CIESZę!

POZDRAWIAM I MIŁEGO DNIA ŻYCZę
TIGER
Avatar użytkownika
TIGER
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 08:41
Lokalizacja: gliwice

Postprzez nie ma mnie Wt, 26.04.2005 14:26

przepraszam, że wchodzę w słowo, (oberwie mi się za to, oj oberwie!)
ale ....ktoś ma takie samo zdanie jak Ty TIGER...

Owsiak zrzekł się Wiktorów
IAR, PAP, pi 26-04-2005, ostatnia aktualizacja 26-04-2005 14:49

Jerzy Owsiak zrzekł się otrzymanych nagród Wiktora. W liście do pomysłodawcy nagrody, dziennikarza Józefa Węgrzyna, Owsiak napisał, że Wiktory stały się "instytucją wzajemnej adoracji" i są od lat przyznawane w tym samym gronie

Jerzy Owsiak uznał za skandal przyznanie wczoraj "Specjalnego Super Wiktora" twórcy i właścielowi telewizji Polsat, Zygmuntowi Solorzowi. Napisał, że Solorz to biznesmen, a Wiktory nie były przeznaczone dla takich osób. Twórca Wiekiej Orkiestry ¦wiątecznej Pomocy napisał, że chce odesłać wszystkie otrzymane Wiktory. Wyraził też szacunek dla wszystkich twórców telewizyjnych, którzy dobrze wykonują swoją pracę.

Podczas poniedziałkowej gali w warszawskim Teatrze Narodowym Owsiak wręczał statuetkę Wiktora aktorce Annie Dymnej, wyróżnionej w tym roku Super Wiktorem za całokształt osiągnięć. Na scenie Owsiak powiedział, że zgodził się na udział w gali przede wszystkim ze względu na szacunek dla Dymnej.

Józef Węgrzyn nie zgodził się z zarzutami Owsiaka podkreślając, że nagroda dla Solorza-Żaka przyznana została przez kapitułę konkursu za "stworzenie pierwszej w naszej historii telewizji prywatnej".

- Być może pan Owsiak nie usłyszał uzasadnienia, bo kiedy wręczająca statuetkę Beata Tyszkiewicz odczytywała treść werdyktu, grała orkiestra - tłumaczył we wtorek Węgrzyn.

Jak podkreślił, specjalnego Super Wiktora dla Zygmunta Solorza-Żaka przyznała kapituła, a nie Akademia Wiktorów, do której należy Jerzy Owsiak.

Węgrzyn wyjaśnił, że spośród 19 osób tworzących kapitułę, 15 członków głosowało za przyznaniem statuetki Solorzowi-Żakowi, a pozostałe cztery osoby były nieobecne lub wstrzymały się od głosu.

W Kapitule Wiktorów zasiadają: Ewa Drzyzga, Jan Englert, Jacek Fedorowicz, Krzysztof Ibisz, Bogusław Kaczyński, Marek Kondrat, Jan Miodek, Krzysztof Mroziewicz, ks. Arkadiusz Nowak, Andrzej Olechowski, Tomasz Raczek, Alicja Resich-Modlińska, Włodzimierz Szaranowicz, Nina Terentiew, Grażyna Torbicka, Beata Tyszkiewicz, Mariusz Walter, Józef Węgrzyn i Jacek Żakowski.

Odpowiadając na zarzuty Owsiaka Józef Węgrzyn wysłał do niego we wtorek list, w którym wyraził nadzieję, że mimo deklaracji Jerzy Owsiak nie odeśle przyznanych mu w ubiegłych latach czterech Wiktorów i jednego Super Wiktora
Ostatnio edytowano Śr, 27.04.2005 07:31 przez nie ma mnie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Krystyna Janda Wt, 26.04.2005 21:00

Ja juz sie nei wypowaidam tak bardzo wydaje sie mijam się z gustami ogółu ....to mi sugeruje TV...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez TIGER Wt, 26.04.2005 21:13

JEDYNYM POZYTYWNYM AKCENTEM TEJ FARSY BYŁO PRZYZNANIE "WIKTORA" ANNIE DYMNEJ, KTÓRA POWINNA DOSTAć WSZYSTKIE NAGRODY ¦WIATA ZA SWOJĄ PROSTOLINIJNO¦ć I NIESAMOWITĄ WRAŻLIWO¦ć........
TIGER
Avatar użytkownika
TIGER
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 08:41
Lokalizacja: gliwice

Postprzez Krystyna Janda Śr, 27.04.2005 10:06

Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez TIGER Śr, 27.04.2005 13:49

EFKA,
Z UST MI TO WYJęŁA¦, TAK WIęC POZDRAWIAM GORĄCO. TIGER



A PANI KRYSTYNA NIE POWINNA CHYBA MIEć KOPMLEKSÓW Z POWODU TEGO IŻ MIJA SIę Z GUSTAMI OGÓŁU, JA SIę Z TEGO BARDZO CIESZę............
Avatar użytkownika
TIGER
 
Posty: 49
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 08:41
Lokalizacja: gliwice

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.04.2005 19:34

Gratulujemy Żorżowi z całego serca.......
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja