Tańczę,bo lubię....:)))

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tańczę,bo lubię....:)))

Postprzez Rudi Wt, 26.04.2005 21:35

La Divina,
O jak się cieszę,że Pani tu i teraz z nami :)))

Pani słowa o tańcu irlandzkim w wywiadzie,zainspirowały mnie do napisanie tych kilku słów.

"Bo tańce irlandzkie, flamenco i step właśnie niosą dumę, niezależność i siłę"

Tak się składa,że od października zeszłego roku,ćwiczę sobie taniec irlandzki.Przywiodła mnie na ten kurs moja miłość do Irlandii.Ale nie wiedziałam,że tak bardzo się w tym tańcu odnajdę i tak dobrze będzie mi z nim.

Teraz już wiem,że taniec irlandzki to moje uzupełnienie.To coś,co daje mi niesamowitego kopa i pozwala na ładowanie się dobrą energią.Jak już sobie pójdę na zajęcia i tak sobie potupię z całej siły,to mija mi cała złość, idą precz stresy.I uwielbiam to takie zmęczenie,z którego człowiek jest zadowolony i wydaje mu się,że właśnie dokonał niemożliwego.Fantastyczna sprawa-ten taniec irlandzki.I w ogóle taniec....

A'propos słowa "w ogóle",to wczoraj turlałam się w pewnym momencie ze śmiechu przed telewizorem w trakcie gali Wiktorów.(Mam nadzieję,że nikogo nie urażę)
To słowo kojarzy mi się jednoznacznie z "Małą".Ale weszło już do mojego języka potocznego i także tych osób,które "Małą" również widziały.A pewnie większość osób z forum,ma to samo ;)

Mówi się np.No było fantastycznie i w ogóle....;)


A tu wczoraj p.Monika Richardson rzuciła taki teskt:

"Oto prezenter Maciej Orłoś.No Telexpress i w ogóle..."
A Orłoś na to:Co w ogóle???

No to miałam ubaw ;)))

La Divina- ślę pocałuski i ściskam serdecznie.I niech Pani tańczy,kiedy i gdzie tylko może ;)))

Saluti cari :))))
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Postprzez Rudi Cz, 28.04.2005 09:59

I jeszcze taki cytat a'propos tanca:

"Taniec to nieme wyznanie miłosne." Dostojewski
Avatar użytkownika
Rudi
 
Posty: 1271
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 09:40
Lokalizacja: Śródziemie

Postprzez Grzegorz Cz, 28.04.2005 11:09

A możesz podać jaka to szkoła ? Ewentualnie jakieś namiary ?
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz, 28.04.2005 07:35
Lokalizacja: Wielkopolska

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.04.2005 19:17

Tańczmy, tańczmy, wszystko jedno w jakiej szkle....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja