@zagubiona koza@mewamorfoza@

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

@zagubiona koza@mewamorfoza@

Postprzez Seagull Wt, 11.07.2006 23:16

ojej...ile to wody z kranow uplynelo do scieku kiedym ostatni raz do Pani kliczala, jako owa koza mimoza z Grudziadza, a i szata graficzna ulegla drastycznej transformacji,ho ho i nie tylko szata przecie...jestem w Brighton i jak Anglikom powtarzam, ze lezymy nad kanalem La Manche, to tak na mnie patrza, bo oni leza nad kanalem Angielskim, ja z nimi nad La Manche, bo tak znam to morze z atlasow naszych wspanialych drukowanych w naszym wspanialym kraju, polozonym na wschod od raju, w ktorym oto przyszlo mi sie osiedlic byc moze na stale! Dziekuje wszystkim, ktorzy glosowali ZA...senk ju,jes jes jes(gest Marcinkiewicza w trakcie)! poczytam sobie Pania pozniej, bo teraz, jak czytam to wlasnie "Mewe" Czechowa w przekladzie angielskim, czyli seagull, a dlatego, ze te ogromne ptaki (mewy alki) uprzykszaja, upiekszaja nam tu zycie i jedza nasze smieci! to sie nazywa 'recycling'!Milo do Pani napisac, tym milej, ze dzis dopiero, po kontakcie urywanym, udalo mi sie wireless technologie uzyc bezplatnie, bo internet tu jest w eterze free of charge"...cudownie tu jest cudownie...maliny sie koncza...zamknales wszystkie okna?( ktoz nie pamieta Mamoniowej)..." zycie sie zmienia, czlowiek to glupieje z radosci, to madrzeje ze smutku, niby po kregu sie porusza, ale nie po linii prostej, a sinusoidalnej i jak spojrzec na to z dystansu, to wyglada na calkiem niezla zabawe, to zycie...nic nie wiem o swoim poprzednim, a przeczuwam, ze bylo, ani nikt nie wrocil po smierci, oprocz Zbawiciela, ale i On nie podzielil sie informacja gdzie byl, wiemy, ze wrocil...wierzymy...oj nie bede sie wglebiac w tematy religijne na polskim forum, nie...widzialam "Zywot Jozefa", jak bylam w Polsce i podobal mi sie... jesli mi sie juz wszystko nie myli, pamietam Anne Dymna i Macieja Stuhra... pytanie na zakonczenie: Co Pani mi mysli o frazie Patti Smith
" Jesus died for somebody's sins but not mine..." ciekawe ciekawe . serdecznie pozdrawiam i ogromnie sie ciesze, ze udalo mi sie do Pani napisac ... i do Was wszystkich, ktorzy glosowali ZA ;) dorota dobranoc
Seagull
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 11.07.2006 22:32

Powrót do Korespondencja



cron