..... "Skok" Krystyny Jandy i "Seks" Kas

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

..... "Skok" Krystyny Jandy i "Seks" Kas

Postprzez nie ma mnie Pn, 17.07.2006 09:23

Wkrótce 9. Wakacyjny Przegląd Przedstawień

Sześć spektakli zrealizowanych w warszawskim Teatrze Krystyny Jandy "Polonia" będzie mogła obejrzeć śląska publiczność w ramach 9. Wakacyjnego Przeglądu Przedstawień w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Na scenie pojawią się m.in. Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Maria Seweryn i Agnieszka Krukówna. Przegląd rozpocznie się 21., a zakończy 26. lipca.

Pierwszy spektakl to "Darkroom" w adaptacji i reżyserii cenionego reżysera młodego pokolenia, Przemysława Wojcieszka. Bohaterowie tej lekkiej i inteligentnej historii to młode małżeństwo, ich przyjaciel gej i dziadek Stanisław - człowiek o konserwatywnych poglądach.

Katarzynę Figurę będzie można zobaczyć w monodramie w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej pt. "Badania terenowe nad ukraińskim seksem". Bohaterka - ukraińska intelektualistka, która zrobiła karierę w Ameryce, nie może się jednak uwolnić od historii swojej rodziny i zniewolonego kraju.

Sztuka autorstwa Dubravki Ugresić pt. "Stefcia ćwiek w szponach życia" jest określana jako chorwacka wersja przygód Bridget Jones. Krystynę Jandę będzie można z kolei zobaczyć w znanym monodramie "Shirley Valentine", będącym rodzajem zabawy teatralnej spektaklu "Skok z wysokości" oraz gorzkiej opowieści kobiety, która przeżyła koszmar wojny na Bałkanach pt. "Ucho, gardło, nóż".

......powodzenia i pozdrawiam jak zawsze serdecznie :)
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Powrót do Korespondencja



cron