do pippilotti

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

do pippilotti

Postprzez remi1978 Pt, 04.08.2006 17:39

ta pani na zdjeciu ty moim zdjeciu albo Greta G. albo Marlena D. Pani Krystyno, racja?
kupilem ostatnio seobie plyte Marleny - ach, te kabarety...
Pani Krystyno, czy Pani zagra cos w filmie jeszcze jakos tak niedlugo? do teatru daleko, a film to jednak latwo dostepny.
Prosze wybaczyc, ale skoro Pani zna francuski (na jednym z poprzednich postow o tym bylo) to moze by Pani cos tu zagrala? nie mowie, ze w comedie... ale to byloby dobrze miec w Paryzu Pania!
slyszalem, ze na koncert Madonny, ktory niedlugo bedzie, bilety vipowskie kosztuja ok 500 E, w tym jest poczestunek przed i po koncercie i moze nawet sama wielka Madonna sie pojawi. moze by Pani w teatrze takie "bankiety" robila? przepraszam, bo to moze glupio brzmi, ale Pani obraz publiczny, Pani aktorstwo, to "produkt" i to trzeba dobrze sprzedac. dla wielu to by bylo cos wspanialego. dla mnie napewno!
sciskam i pozdrawiam najserdeczniej.
rr

ps. ostatnio zaczalem grac w squasha, to dopiero frajda, mozna sie tak wyzyc! polecam!! moj terner ciagle do mnie mowi: nizej nizej (bo to tak nisko kucac trzeba), a za chwile wyzej rakiete, wyzej! smiechu jest jak nie wiem!
remi1978
 
Posty: 29
Dołączył(a): N, 27.11.2005 00:31
Lokalizacja: Paris

Powrót do Korespondencja