WŁA¦NIE PANI CZYTA I ODPISUJE :-) POCIESZENIE

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

WŁA¦NIE PANI CZYTA I ODPISUJE :-) POCIESZENIE

Postprzez aniolstroz83 Pt, 11.08.2006 18:23

Nigdy jeszcze się nie zdarzyło,żebyśmy w tym samym czasie były na Pani forum :-)
Jakie to "fajne" (banalne,ale dobre w tym momencie słowo!) uczucie :-)
Cały czas mam Panią przed oczami z mojego dzisiejszego snu...

¦ciskam mocno!
Może się kiedyś spotkamy? W tym śnie mówiłam do Pani- to ja jestem Anioł Stróż a Pani wybuchnęła tym swoim charakterystycznym śmiechem...i brakowało tylko tego nerwowego gestu z papierosem,żeby było jak w filmie z Panią ;-)

Mogłabym do Pani pisać i pisać...ale się powstrzymuję...wciąż się zastanawiam nad napisaniem do Pani na adres Teatru Polonia,ale czy będę mogła mieć tę pewność,że dotrze do Pani moja korespondencja? Pisanie na adres teatru zdaje mi się być tak bezimienne...
Pa!
Anioł Stróż.




ODPISAŁA MI PANI W JEDNYM Z POSTÓW "NIE MAM GŁOWY" A KOMU¦ INNEMU- "DZI¦ CIERPIę Z NIEMOCY"... BARDZO CHCIAŁABYM PANIĄ JAKO¦ POCIESZYć!!! NIE WIEM,CO NAJBARDZIEJ POMAGA PANI W TAKICH SYTUACJACH,W JAKIEJ TERAZ PANI SIę ZNAJDUJE,ALE PROSZę SOBIE WYOBRAZIć,ŻE TO WŁA¦NIE PANI OFIAROWUJę :-) JEŻELI POCIESZENIEM JEST CISZA-DAJę PANI LAS I ¦PIEW PTAKÓW,SZMER GÓRSKIEGO STRUMIENIA W TLE (JESTEM TAKĄ DOBRĄ WRÓŻKĄ,HEHE),JEŻELI POTRZEBUJE PANI PRZYJACIELA-DAJę PANI TELEFON :-) JEŻELI CZUJE PANI POTRZEBę WYPŁAKANIA SIę NA CZYIM¦ RAMIENIU-SŁUŻę MOIM,SKRZYDLATYM,LECZ MOŻE KŁUć,BO JEST OPIERZONE ;-) JEŻELI BRAK PANI NADZIEI-UCHYLAM SWOJE SERCE I PRZESYŁAM PANI MOJĄ,JEŻELI BRAK PANI SNU-ZARAZ WOŁAM GWIAZDY...CHCIAŁABYM MÓC ZROBIć,CO TYLKO PANI POTRZEBNE,BY NIE CZUŁA PANI NIEMOCY...WSZYSCY JESTE¦MY LUD¬MI,ALE TO PASKUDNE UCZUCIE.JESTEM Z PANIĄ CAŁYM SERCEM! WŁA¦NIE UPIEKŁAM PYSZNY PLACEK.CHCE PANI KAWAŁECZEK? :-)
ANIOŁ STRÓŻ
Avatar użytkownika
aniolstroz83
 
Posty: 83
Dołączył(a): Pn, 23.05.2005 16:27
Lokalizacja: z chmur

Powrót do Korespondencja