kamyk do ogródka anty-fiatów

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kamyk do ogródka anty-fiatów

Postprzez regrette Pn, 18.02.2008 23:06

Według mnie reklama Fiata jest urzekająca, piękne zestawienie pięknych ludzi i zdarzeń, do tego oprawione piękną muzyką i głosem lektora. Tekst również dość udany.
Uważam, że powinniśmy przestać mówić o historii tonem nadętym szkolnych akademii. Uważam - przy wielu odwiecznych kontrowersjach na linii sacrum profanum - że są większe szanse na zainteresowanie 'młokosów', co to tak na prawdę była 'ta Solidarność', niż na wsiąkanie suchej wiedzy w czasie niejednokrotnie nudnych zajęć szkolnych. Dziś ludzie komunikują się językiem reklamy, mediów. Nie ma co się napuszać.
I dwie uwagi na koniec:
- jedyne co mnie zaniepokoiło kiedy pierwszy raz widziałem spot, to to, czy wykorzystanie wizerunku Szanownej Pani odbyło się za Jej wiedzą i zgodą (znany jest niedawny fakt bezprawnego wykorzystania przez linię lotniczą wizerunku Prezydenta Sarkozy'ego i Carli Bruni);
- uważam, że migawka ze zdjęciem Pani Jandy jest stanowczo zbyt krótka;) Pani Krystyno! Piękna Kobieta - Piękne zdjęcie!!!

Pozdrawiam z zawsze życzliwego Wrocławia!!
Piotr (z utęsknieniem odliczający dni do 9.04)
Avatar użytkownika
regrette
 
Posty: 619
Dołączył(a): Wt, 04.12.2007 01:17
Lokalizacja: Wrocław

Powrót do Korespondencja