odp do AMC

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

odp do AMC

Postprzez Piotr z Florydy Wt, 19.02.2008 04:34

... Nie przypuszczalem w najsmielszych snach, ze w ciagu tak krotkiego czasu bede pisywal na Pani forum Pani Krystyno. Dzien Dobry!!!
Pisze tylko dlatego, ze nie lubie zostawiac spraw niedokonczonych, lub tez wprowadziwszy kogokolwiek w blad, czy tez urazajac ...
A zatem droga AMC - przepraszam, jesli urazilem twoja dume, czy tez ego, ale nie bylo to moim celem. Piszac o stronie z polskimi filmami mialem na mysli bycie PELNOPLATNYM uczestnikiem owej strony i wybieraniu w setkach filmow, przedstawien teatru tv, czy tez nawet seriali polskich po uprzednim zaplaceniu, bo tak tylko na tej stronie mozna. Moze i sa pewne mozliwosci co do ominiecia tej drogi, ale wcale jej nie szukam, bo jestem tak nauczony, ze jesli nie zaplace, to nie mam. Tak wiec wole sobie spokojnie te 5 dolarow zaplacic i miec komfort i luz psychiczny, niz kombinowac i isc na okraglo.
Ja rowniez kupuje i zbieram kazdy polski produkt, ale wierz mi bedac w miejscu, gdzie jest doslownie jeden "polski" sklep, ktorego asortyment konczy sie na pierogach i kilku gazetach jak "Zycie na Goraco" jestem zmuszony do uzywania internetu jako okna na Polske i polskosci.
Jedyna mozliwosc nabycia czegokolwiek polskiego - to jedynie bedac w Polsce, co roku na wakcje. Wtedy kazdy, lacznie z pracownikami lotnisk, celnikami itd. ptrzy na mnie jak na idiote, ktory w walizkach zamiast wiezc ciuchy i prezenty wiezie ksiazki i filmy. No ale coz - tylko tak jest dla mnie naprawde po polsku i tylko tak to ma smak.
Jeszcze raz przepraszam , jesli urazilem - mam nadzieje, ze ow list wyjasnia choc odrobine.
A Pania, Pani Krystyno przepraszam najmocniej,ze wykorzystuje Pani strone do prywatnych polemik.
Pozdrawiam najserdeczniej
P.
Piotr z Florydy
 
Posty: 44
Dołączył(a): N, 27.02.2005 16:35
Lokalizacja: Fort Lauderdale

Powrót do Korespondencja



cron