Fiat czy nie Fiat oto jest pytanie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Fiat czy nie Fiat oto jest pytanie

Postprzez amc N, 24.02.2008 21:59

Droga Pani Krystyno,

nie wiem jak się skończyła sprawa reklamy Fiata w PL jako że nie mam PL TV i nie wiem jak to komentowano. Ja chciałam powiedzieć że na całą "sprawę" można spojrzeć z optymistycznej strony. To czy reklama jest nadużyciem ikon PL historii do reklamy 'zwykłego przedmiotu' i czy jest ona nadużyciem ze strony Fiata czy osób pokazanych jak piszą tu forumowicze zapomnijmy.

Przede wszystkim ja tu widzę fakt, iż specjalista od marketing i reklamy koncernu Fiata zaliczył Panią do Polskich ikon i najważniejszych postaci naszej współczesnej historii i to wspaniale. Nie tylko ten ktoś kto stworzył tą reklamę tak uznał, ale i uznał że w społeczeństwie taki jest odbiór Pani osoby (no bo po to produkuje się reklamy żeby trafić do odbiorcy). I to świetnie. Mnie cieszy fakt że (najpewniej) duża populacja tak świetnie Panią Panią ocenia. Domyślam się że Pani pewnie jest obojętne w dużym stopniu co myślą inni/Fiat/społeczeństwo bo jest Pani mądrą kobietą i sama zna swoją wartość, ale mnie cieszy kiedy ludzi których lubię i szanuję otacza poztywna atmosfera.

Myślę że możemy się cieszyć a nie krzyczeć na forum jak to jest źle.

Oczywiście mam nadzieję że zdjęcie wykorzystano za Pani wiedzą i zgodą, bo o takie "szczegóły" zawsze się martwię. W końcu ostatnio procesy o wykorzyatnie wizerunku wyrastają 'jak grzybki po deszczu'. I mam nadzieję że wykorzystnie wizerunku w żaden sposób nie jest naruszeniem Pani dóbr osobistych.

bardzo serdecznie Panią pozdrawiam
i życzę dużo dużo dobrego
żeby zawsze Panią otaczała ciepła aura
AMC
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja



cron