Białystok dziękuje Boskiej!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Białystok dziękuje Boskiej!

Postprzez MonaZ Śr, 27.02.2008 00:59

Witam Pani Krystyno
Chcę Pani ogromnie podziękować za wspaniałe przedstawienie dzisiaj w Białymstoku. Nie moge spać, tyle we mnie emocji i przemyśleń....Rewelacyjnie zagrana rola. Wspaniały zespół. Bardzo czekałam na ten dzień, na Panią. Moje marzenie spotkania Pani na żywo, na scenie się spełniło. Obiecałam sobie, że odwiedzę Pani Teatr już dawno, ale to prędzej Pani przyjechała tu do nas. Proszę to robić częściej.

Dziękuję także za Pani autografy na książkach. Z wrażenia podałam książkę na której już mam Pani autograf (www.małpa) :)
Byłam z mamą, też jest zachwycona sztuką. Spędziłyśmy niezapomniany wieczór.

Jednej rzeczy nie udało się zrealizować. Obiecałam swojej babci, że przekażę Pani pozdrowienia od Niej. Babcia pamięta Panią od momentu Pani współpracy z Prof. Bardinim. Babcia do dziś jest Pani wierną fanką i bardzo Panią ceni, zresztą jak całe nasze pokolenie kobiet w rodzinie. Pozdrawiam więc Panią najserdeczniej od Babci i od nas!

Jestem pod wrażeniem Pani osobowości, charyzmy, talentu i siły nie od dziś. Czytam Pani dziennik od samego początku i bardzo lubię zaglądać na Pani stronę internetową. Jest Pani dla mnie inspiracją w różnych sprawach życiowych. Życzę Pani przyjaznych ludzi na drodze i wiary w szczęśliwe jutro.
Wszystkiego dobrego!
Monika
MonaZ
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 27.02.2008 00:05

Powrót do Korespondencja



cron