od serca

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

od serca

Postprzez Anioł Stróż So, 14.03.2009 12:49

Jakoś mnie wzruszyły,dotknęły Pani słowa w odpowiedzi na wczorajsze imieninowe życzenia jednego z internautów...- "Moje najlepsze chwile już były"... Kurczę,czy powiedziała Pani to z pokorą wobec życia i swoich dokonań czy z żalem za minionymi latami młodości czy z tęsknotą za tymi chwilami czy z dystansem wobec siebie...nie wiem,co się w Pani pojawiło,gdy pisała Pani te słowa,ale jakoś nie umiem nie zareagować na te słowa...Jest Pani wielką artystką przez duże "A", jest Pani wrażliwym człowiekiem, piękną kobietą, człowiekiem zdolnym,niesłychanie inteligentnym i obserwującym wnikliwie rzeczywistość po to,by za chwilę zaskoczyć wszystkich refleksją,śmiechem czy szpilą :-) to jest w Pani cudowne! Nie znajduję zrozumienia dla takich słów wypowiedzianych przez tak wyjątkową jak Pani osobę. Proszę nigdy nie tracić dziecięcego zachwytu nad drobiazgami,radości z gestów dobroci,Nadziei w zmanierowanym/wątpiącym/zrozpaczonym tłumie! Najlepsze chwile to nie te,które błyszczą,spotykają się z powszechnym uznaniem,ale te,które głęboko w nas samych zapadają,które tworzą lepsze dzisiaj, dzięki którym ktoś uronił mniej o jedną łzę, w których poczuliśmy się wspaniale będąc sobą i nie rezygnując z tego,co dla nas najprawdziwsze i najważniejsze,w których odkryliśmy kolejną mądrość z życiowych doświadczeń :-) Wiem,że jest w Pani z pewnością tęsknotą za bliską osobą (tak się składa,że ostatnio przeżyłam śmierć ukochanej osoby) - proszę pamiętać,że ON JEST,czuwa nad Panią,pomaga Pani o wiele efektywniej,bo z Nieba :-) i chciałby widzieć Panią szczęśliwą,bo Miłość zawsze pragnie ponad wszystko dobra drugiej osoby... więc proszę nie wątpić w najwspanialsze jutro,bo ono jest na wyciągnięcie ręki. Pani została tu,na ziemi,bo jeszcze sporo musi Pani zdziałać :-) wiele osób czeka na Pani gest,spojrzenie,słowo,pracę,zrozumienie,obecność,przytulenie...ja widzę w tym wiele wspaniałości :-) bo,gdy odchodzimy najpełniej widzimy wtedy to,co było najbliższe naszemu sercu :-) a wątpię,by w przypadku osoby tak wartościowej jak Pani miałyby to być flesze,sława i uroda ;-)
Przytulam najcieplej i życzę cudownego tygodnia,miesiąca,lat...

M.
Nadzieja matką mądrych.
Avatar użytkownika
Anioł Stróż
 
Posty: 217
Dołączył(a): Śr, 21.01.2009 09:24
Lokalizacja: z serca

Powrót do Korespondencja