listy leppera

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

listy leppera

Postprzez ageat J23 Cz, 24.09.2009 09:37

A oto nastepny list Leppera:

Moja Droga K., Najukochańsza La Krynia Divina
Do Pani Krystyna Janda

Ale tom razom nie przepraszam za celowy błąd albowiem i azaliż w moim przekonaniu
nie rozmawiam z osobom, która tym imieniem i nazwiskiem posługuje siem na co dzień,
bo raz mówi Pani, że siem nazywa Walentajn a innom razom, że Babic. To w ostateczności
nie wiadomo nawet czy Krynia czy Agnieszka. A na to, że ja jezdem twojom Merlin Monroł
to tylko sołtys siem raz dał nabrać, ale zara mu minęło jak go sołtysowa bez łeb zdzieliła.

Ale sprawa taka jezd, że skoro to forum publiczne zatem czytane nie tylko przez adresatke
postów. Dlatego piszem do pana Zenon Goliński, żeby mnie przesłał scenario na adres
zapodany przez posłanko Hojarsko, ten gdy nie mieszkała jeszcze na parkingu. Nie kcem
używac zbyt wielu zdecydowanie niemiłych słów, a tylko zdecydowanie niewiele, to rzeknem
zatem takie cóś co powiada kolega szwagierki ze strony teściowej, a autorem jezd znanym
więc tak przy okazji tej muszem siem pochwalić, że go znam. A rzekł on kiedyś, że prawdziwa
sztuka sama siem obroni, ale jak kłonicy we wsi ni mo to nie da rady.

I ze względu tego samego tyż, że choć to listy do Pani som, ale czytajom je inni, to do proboszcza
sprawe mam, żeby nam beczke na kapuste kiszonom oddał wreście. Potem jeszcze napiszem
do Pani cosik w sprawie do przekazania mojej kuleżance z naszej klasy. A tyż autorka znana
jakby Pani kciała wiedzieć.

Jednakowoż na festiwal filmów do Gdyni to ona nie pojechała z nami. A my tam byli,
bo zapowiedzi były, że Jande zobaczyć bedzie można. No to łazimy i szukamy gdzie.
Pokazali nam jednom sale, że to tam niby. Ale ledwom co my wejszli do środka to światła
pogasły i zapalniczkom trza było se przyświecać. Paninej osoby my jednak nie znaleźli,
a każden jeden rząd my przelecieli. Taka podobna tylko na ekranie była, ale czarno-biała
i jakaś insza od Szirlejki zupełnie. A ponadto dodatkowo jakiś takiś jeden co to niepodobny
do nikogo rozdarł siem na Danke, że za kare, że mu tak świeci tom zapalniczkom, to jej role
u Zanussiego załatwi. Jako kwiatek w doniczce. No to Danka cała szczęśliwa wróciła do wsi
naszej i tera łazi wszędzie i chwali siem: zanussi siem, oj zanussi. A jak pytajom na co siem
zanussi to mówi, że to tajemnica kontraktu jezd i wszystko bedzie dopiero wyjawione
w wywiadzie w najnowszej Gali. Tak czy siak na wznak i opak to umówmy siem jednak,
że arcydzieło to to nie jezd.

Potem znowóż siem Pani jej śniła. Tom razom w OCH-u już urządzonym, a ona stała w kolejce
po bilety. Nadejszła sołtysowa i kciała bez kolejki se kupić, bo powiedziała, że z polecenia Magnolii
jezd. Co za awantura siem zrobiła to nawet Tonka takich słów nie używa jak se nożem ucho
do gardła przystwia. Nagle wyrosła jak spode ziemi doktorka i godo: jakbym była Jandą to bym
wam dziewczynki każdej po bukiecie (dużym!) czerwonych róż dała. A Andriejowi pół litry bimbru.
Taka dobra dziołcha, choć sama to mus malinowy dudli, żeby jej numer aj pi zgadzał siem
z numerem samolotu co nim do Londynu przed remontem uciekła.

No i taka prośba jezd, że w czasie listopadowo-grudniowym chętnie by my zobaczyli znowóż
Ucho, więc niniejszym na Panine ręce składam takom prośbe i zapotrzebowanie me.
Jeszcze może Pani dołożyć Boskom tak koło 5 grudnia, ale nie wcześniej, bo insze sprawy
mamy wtenczas do oporządzenia. Pozostałe sztuki może Pani na razie na urlop puścić,
bo posłanko Hojarsko ma już zajęte noce i dni jako ten kwiat w doniczce co go ma grać.
Na wyjazdy do Paninego teatru czasu więc nie bedzie, bo Danka cały czas na planie
filmowym przepędzi. A długo może to trwać, bo wprawy ni mo, to dubel za dublem
pewnie bedom robić, że stojała tak jak reżyserowi siem uwidzi. Tylko żeby doniczke
jakom ładnom jej dali.

A w ostatecznym końcu na zakończenie jeszcze tak ponadto dodatkowo powiem, że niech Pani
telewizor se włonczy na dziennik to zobaczy jak w tym Bagdadzie niebezpiecznie.
I po mojemu kafejek tam lepiej nie roztwierać tera. Zresztom ma Pani na głowie już drugi
teatr to po co jeszcze użerać siem z kelnerkami jak na kawie bedom oszukiwać czy cóś w podobie.
"Ten wpis nie ma nic na celu. Nic a nic, zupełnie. To zasadniczo losowo wklepane literki."
Avatar użytkownika
ageat J23
 
Posty: 735
Dołączył(a): Pn, 23.03.2009 22:56

Powrót do Korespondencja