Piosenki z OCH-teatru

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Piosenki z OCH-teatru

Postprzez amc Pn, 15.02.2010 23:15

Kochana Pani Krystyno!

kiedy tak stoję na zakręcie
kiedy przeglądam zdjęcia z mojego życia i uświadamiam sobie że chwile które wspominam jako szczęśliwe pochodzą sprzed 10 lat
kiedy śnieg pada
kiedy muszę sobie uprasować białą bluzkę
i jak już zupełnie nie mam siły
i podpieram się rzęsami
i co drugie słowo mówie słowo na K a co trzecie słowo na P
to przypomianam sobie Pani twarz kiedy śpiewa-krzyczy Pani "Wariatkę"
i przywołuję tą melodię w głowię
i się wtedy podnoszę,
otrzepuję
i idę dalej.



oczywiście nie jest to żadne lecznie przyczynowe
ale dobrze działa doraźnie
zdecydowanie lepiej niż Neurol


AMC

ps. 1. cieszę się że Pani dziś miała Piosenki "na tapecie" bo jakoś tak na zakręcie stoję.
akurat ostatnio.
znowu.

ps. 2. no to teraz to już na bank pomyśli Pani że potrzebny mi specjalista od melancholii
albo od uzależnień


a to tak w ramach "wspominek":
Obrazek
Obrazek
Obrazek
~~~~~~
dnia nastepnego: wciąż czuję się dobrze.
Nawet napisałam za-za-zaległy list-fax.
dziękuję Obrazek

ps. (środa, tu dopiszę żeby Pani postów nie mnożyć). Taką to dostałam wiadomość:
Już jutro konferencja z okazji nadchodzącego Ogólnopolskiego Dznia Walki z Depresją (23.02), wśród gości: doc. Janusz Heitzmann, dr Michał Skalski, dr Dariusz Wasilewski, Joanna Chatizow. Naszym hasłem w tym roku jest "Depresja a bezsenność". Dobrych snów... :)
Szczególnie ten uśmiech na końcu mnie wzrusza. W sam raz do deprsji pasuje... no Lubię Skalskiego to może nawet posłucham co powie?
(...) liczba pomysłów, które mi się lęgną w głowie, mnie samą męczy. Sama ze sobą i ze swoją wyobraźnią i swoim entuzjazmem nie mogę sobie poradzić. I co więcej, z upływem lat się to nie zmienia. Koszmar.
KJ
Avatar użytkownika
amc
 
Posty: 8537
Dołączył(a): Śr, 16.01.2008 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Powrót do Korespondencja