Do Małgośki.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Małgośki.

Postprzez trumienka N, 21.08.2011 23:32

"Trumienko,
nie musisz mnie obrażać na privie swoją ironią. Co prawda od początku twierdzę, że nie jest to miejsce na Twoje wywody, ale nie mam ochoty utajniać moich odpowiedzi. Tak, jak już napisałam, nie jest to także miejsce, żeby cytować ustawy i inne przepisy dotyczące fundacji. Tu, jak zauważyłaś, nikogo to nie interesuje. Twoje ataki są tak zajadłe, że myślę, że kryje się za nimi coś więcej niż zwykła ciekawość. Moja odpowiedź miała Ci dać jedną, jak to nazwałaś na privie "złotą myśl": WYLUZUJ, bo na takiej zajadłości daleko nie zajedziesz. Chociaż ... jeśli jesteś konkurentką Pani Jandy to niektórym chwiejnym ludziom możesz w głowie trochę zamieszać. Ale w takim wypadku gratuluję Ci dobrego samopoczucia.
Naprawdę, jeśli to tylko ciekawość, to na Twoim miejscu skierowałabym ją w inną stronę. Do sprawdzania fundacji są powołane specjalne instytucje i może tam się zwróć (jeśli im oczywiście ufasz).
A ludzie myślący i tak wiedzą swoje
Pozdrawiam i kończę.

Małgośka"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ukłony, pozdrawiam i w ogóle...
trumienka
 
Posty: 141
Dołączył(a): So, 11.12.2010 10:48

Powrót do Korespondencja