Pani Krysiu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pani Krysiu

Postprzez nonrequit2 N, 11.03.2012 17:40

Droga Pani Krysiu

Na samym początku pozwolę sobie przekazać życzenia od mojej babci, która (wraz ze mną) wielu lat podziwia Pani kreacje aktorskie i muzyczne. Zdarza się że przychodzi do mnie o 6 nad ranem, budzi mnie i każe sobie włączyć Wariatkę w Pani wykonaniu. Niedawno nauczyła sie obsługi komputera co przysparza jej sporo radości i dumy.

W każdym razie powiedziała mi że pisze książkę o swoim życiu. Z początku traktowałem to z niedowierzaniem ale kilka dni temu znalazłem pięć pierwszych rozdziałów.

W czasie wojny kilkakrotnie udało się jej uniknąć porwania do Rosji, pewnego dnia jeden z żołnieży oświadczył jej się, ze strachu przed wyjazdem (miała wtedy 15 lat) ukrywała się przez tydzień w lesie, kiedy w nocy wróciła do domu jej tato schował ją i jej starszą siostre do skrzyni ze zbożem, co noc wynosił im jedzenie aż do wycofania się wojsk (co nastąpiło pół roku póżniej)

Jej koleżanka wyszła za jednego z Rosjan i wyjechała do ZSRR, jej mąż zmarł na froncie a ona sama wróciła do Polski kilka lat temu po śmierci syna

W każdym, razie Babcia stwierdziła że jeśli byłaby taka możliwość chciała by by to pani ją zagrała

Z wyrazami szacunku
n
nonrequit2
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt, 02.08.2011 20:43

Powrót do Korespondencja



cron