Dzień Dobry

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzień Dobry

Postprzez fifileon Wt, 27.11.2012 12:08

Dzień Dobry Pani Krystyno
Goszczę u Pani codziennie, ale teraz, jak co roku o tej porze tak cichutko, ciszej niż dzwonek w "Boskiej". Taki czas, listopad, zero aktywności, tyle tylko żeby przeżyć. W Pani internetowym domu wygrzewam się jak stara kura w ciepłym piasku. To niezwykłe miejsce. Za to bardzo Pani dziękuję, przesyłam buziaki wszystkim Forumowiczom. Składam spóźnione gratulacje za ostatnie sukcesy artystyczne. Życzę wielu kolejnych. Życzę również i trzymam mocno kciuki żeby "ściganie" się z Catherine Deneuve było bardzo długim dystansem, maratonem wielo, wielo letnim.
Dużo zdrowia, samych słonecznych dni dla Pani Mamy.
Co roku, o tej porze pojawia się w Pani Dzienniku przypomnienie o zwierzętach potrzebujacych pomocy zimą, bezdomnych psach i kotach. Pamiętajmy o nich. Tak niewiele czasem trzeba żeby uratować życie jakiemuś bezradnemu, poturbowanemu biedakowi. Czasem trzeba się poświęcić, zaryzykować dobrą opinię,wzbudzić podejrzenia przechodniów. Wyciąganie małego, zmarzniętego kociaka spod "wypasionej audicy" wygląda jak próba kradzieży reflektorów, ale warto zaryzykować. Mi się przeważnie udaje.
W zakładce Fan Klub KJ pojawiają się linki do wszystkich wiadomości o Pani. Poniższy został pominięty, ważny, ciekawy, polecam Wszystkim.
http://www.radiozet.pl/Programy/Taniec-z-Bryndalem

Serdecznie Panią pozdrawiam, kłaniam się nisko, tak jak należy przed Dobrem Narodowym przystało.
Agnieszka
fifileon
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr, 08.02.2012 17:01

Powrót do Korespondencja