Gramy o życie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Gramy o życie

Postprzez Krystyna Janda Pt, 13.09.2013 18:50

Witam nazywam się Łukasz Krzysztofczyk i jestem założycielem Komitetu Społecznego "Gramy o Życie", który pomaga osobom chorym i cierpiącym na terenie powiatu strzelińskiego w województwie dolnośląskim. Obecnie pod opieką mamy 3-je chorych:
8- letni Dominik Nowak cierpiący na białaczkę limfoblastyczną. Dominik ma 3 rodzeństwa, matka jest wychowanką domu dziecka, ojciec pracuje dorywczo sezonowo.
9- letnia Nikola Wojtczak choruje na mukopolisacharydozę. Wychowuje ją mama, która sama cierpi na nowotwór złośliwy. Jej mama nie pracuje, utrzymuje się z zasiłków wypłącanych przez GOPS
21- letnia Sandra Dąbrowska cierpiąca na schorzenie Niemanna Picka typu C. Po tragicznej śmierci brata wychowywana jest przez rodziców. Koszt 3-miesięcznej kuracji leczenia Sandry to 40.000 zł
Podobne koszty dotyczą pozostałej dwójki pacjentów.
W ramach swojej działalności organizujemy koncerty charytatywne połączone ze zbiórką publiczną. Obecnie pracujemy nad kolejną akcją pn. "Targ charytatywny", którego ideą jest sprzedaż wyrobów gotowych oraz fantów zebranych od ludzi dobrego serca. Oprócz ciast, rękodzieła artystycznego sprzedawać chcemy przedmioty przekazane przez ludzi znanych i cenionych w szeroko pojętej kulturze.
Nadmieniam, że list ten wysyłam do wszystkich osób, których meile są ogólnie dostępne.
Zwracam się z prośbą o przekazanie fantu (płyta, książka, film itp.) na rzecz akcji "Targ charytatywny". Nie chcemy pieniędzy na konta, wolimy sami zebrać środki od osób, które coś w zamian dostaną, stąd też pomysł Targu.J
Wydarzenie będzie miało miejsce już 29.09.2013 w Strzelinie na ul. Okulickiego (teren targowiska miejskiego)
Serdecznie zapraszamy aby tego dnia być z nami!
O naszych poczynaniach można przeczytać na oficjalnym Fanpage`u akcji "Gramy o życie" na Facebooku oraz w lokalnych mediach.
Fanty można wysyłać na adres:
"Gramy o życie"
Łukasz Krzysztofczyk
ul. Św. Jana 9/27
57-100 Strzelin

w razie jakichkolwiek uwag i pytań pozostawiam namiar na siebie
luca861@wp.pl
660 875 927

liczę na pomoc!
z poważaniem
Łukasz Krzysztofczyk
"Gramy o życie"
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Powrót do Korespondencja