Prośba

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba

Postprzez Krystyna Janda Pt, 13.12.2013 10:47

Dnia 13 gru 2013 o godz. 10:24 ewa sasinek <ewa-sasinek@wp.pl> napisał(a):

Witam. Piszę do Pani,ponieważ nie wiem jak i gdzie szukac pomocy. Jetem mamą niepełnosprawnego chłopca o imieniu Artur. Artur urodził się z wrodzoną wadą kości udowej i pasa biodrowego. Od pierwszego roku zycia porusza się przy pomocy ciężkiej i niewygodnej protezy,aby Artur mógł w przyszłości poruszać się bez tej właśnie protezy potrzebna jest pierwsza,najważniejsza operacja biodra. Przeprowadzenie tej operacji nie jest mozliwe w Polsce. W chwili obecnej czekamy na przeprowadzenie tej operacji w USA a dokładniej w West Palm Beach na Florydzie,termin tej operacji został wyznaczony na 27 lutego 2014 roku. Koszty operacji prawdopodobnie pokryje nam NFZ,ale niestety resztę kosztów tj.bilety, wizy i mój pobyt z synkiem na Florydzie musimy my rodzice pokryć sami czego nie jesteśmy w stanie zrobić bez pomocy innych. Pani Magdalena Różczka,Pani Anita Sokołowska i Pani Anna Maria Jopek wyraziły chęć pomocy w uzbieraniu nam potrzebnych pieniążków,może i Pani wyraziła by chęć pomocy w spełnieniu marzenia naszego synka Artura...
Pozdrawiam mama Arturka
ewa-sasinek@wp.pl
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Powrót do Korespondencja