Spotkanie z Joanną Szczepkowską

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Spotkanie z Joanną Szczepkowską

Postprzez Krystyna Janda Wt, 24.06.2014 23:02

Dostałam na mój adres emaliowy taką prośbę , więc ją spełniam.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam!uprzejmie proszę przesłać dalej.. i proszę o pomoc w skutecznym przekazaniu informacji! kalinowy Album wspomnień i Piwnica Poetycka!!!!! Anna Bojarska

Szanowni Państwo!Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „KALINOWY ALBUM WSPOMNIEŃ” ,który mamy przyjemność rozpocząć w Kalinowym Sercu, miejscu szczególnym i wyjątkowym! Wraz z Państwem, pamiętającymi Kalinę Jędrusik i osobami z którymi przyjaźniła się, pracowała, była po prostu będziemy odkrywać na nowo czas w jakim żyła, przypominać Ją samą ale i przybliżać sylwetki osób które były Jej bliskie. Jak w piosence niegdyś śpiewanej przez Kalinę" jak zatrzymać chwilę tę..” spróbujemy ocalić pamięć o Kalinie Jędrusik i Stanisławie Dygacie i ludziach którzy zjawiali się w ich życiu. Pierwszym „ gościem albumu „ będzie aktorka i pisarka Joanna Szczepkowska i Jej opowieść o przyjaźni a także własnej twórczości. Spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2014 o godzinie 19 30 przy ulicy Krasińskiego 25 w salonie artystycznym Kalinowe Serce w Warszawie . Będzie też można kupić po promocyjnej cenie ostatnią książkę pani Joanny wydaną przez Wydawnictwo "Czerwone i czarne" pt. "Kto ty jesteś" i otrzymać dedykację autorki i osoby bliskiej Kalinie Jędrusik. Serdecznie Państwa ZAPRASZAMY!!!!
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Powrót do Korespondencja



cron