ZUZIA

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

ZUZIA

Postprzez Krystyna Janda Pn, 18.08.2014 17:08

zuzia.jpg
Droga Pani Krystyno, błagam o pomoc, choć wiem, że Pani takich próśb dostaje setki, tysiące, ale nie mam wyjścia...Jestem jedną z osób które chcą pomóc maleńkiej 3 letniej Zuzi Sielickiej z Piły... Chcę Pani przedstawić małą Zuzię Sielicką, 3 latkę która zmaga się z NBL- neuroblastomą, rzadkim i bardzo groźnym nowotworem wieku dziecięcego. Zuzia choruje od października 2013 Mała jest po kilku cyklach chemii, 2 operacjach usunięcia guzów z brzuszka, klatki piersiowej i bioderka. Czeka na megachemię i autoprzeszczep szpiku i radioterapię. Ale dopełnieniem leczenia i metodą zwiększającą o 20 % szanse na życie Zuzi jest terapia anty GD2, która w Polsce jeszcze nie jest do końca zarejestrowana i nie ruszyła choć rodzice i wiele osób walczy o nią od 10 lat. Dlatego Zuzia potrzebuje od 170 do nawet 600 tys PLN na tę terapię (zależy to od kliniki zagranicznej która zakwalifikuje Zuzię do terapii). Czas ucieka, proszę zajrzeć na stronę Zuzi i pomóc Jej w walce o życie. One w tej walce są same, tylko Mama i Zuzia, mają tylko nas....Proszę Panią o zamieszczenie informacji na swojej stronie FB.... Przekaz 1% Zuzia walczy z nowotworem Pomoc dla Zuzi w walce z nowotworem Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej) 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660 Tytułem: 22664 Zuzanna Sielicka darowizna na pomoc i ochronę zdrowia Dziękuję Wierzę że pomoże mi Pani, bardzo w to wierzę, bo nie można pozostawić kogokolwiek samemu gdy zwala się na niego grad nieszczęścia.... P.S. załączam zdjęcie Zuzi, być może wkrótce będzie miała zbiórkę i na Siepomaga, błagam pomóżcie i temu Kruszkowi Pozdrawiam Edyta

--
lek. wet. Edyta Zaprzałek
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Powrót do Korespondencja



cron