Fredzelek i Danuta W

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Fredzelek i Danuta W

Postprzez tess So, 09.01.2016 21:10

Fredzelek, jestem ciekawa co ty robisz zawodowo? Jesli nie jestes jakas zawodowa hiena dzienikarzem to jeszcze gorzej bo spedzasz czas sledzac jakos brukowa prase i nie masz nic innego do robienia tylko wklejac to aby komus zrobic przykrosc. Mam nadzieje ze ktos Ci przywali jak bedziesz mial problemy. :!:

Nie bylam do tej pory wielbicielem aktorstwa P. Jandy. Filmy /niewiele ich widzialam/ ciagle potwierdzaly ze jest jej dobrze ale tylko w specyficznych rolach. Do tego nie podobalo mi sie ze od czasu do czasu jest w zlym humorze I arogancka dla wpisow tutaj.
Arogancje wybaczam ale nie o tym tutaj. Mialam okazje dotrzec na Danute W w styczniu.
Moj pelen podziw … monolog…..ponad 1 godzine….prawie zadnych akcesoriow / oprocz szarlotki ktora nie tylko sie przypalila i do tego nie upiekla :) / A Pani – WSPANIALA w roli. Nie tylko w grze ale tempo sztuki , wybrane materialy I pomysl aby robic szarlotke jako D.W.
Chyba nawet nie musze P o tym opowiadac bo cala sala wstala i owacje brzmialy bardzo dlugo. BRAVO, bravo.
W pewnym momencie zapomniala P slowa i musiala burknac na pomoc aby podpowiedziala. Na sali zrobilo sie bardzo sympatycznie I cieplo bo przed nami stanal czlowiek a nie sztuczna marionetka. Dziekuje za wspanialy wieczor.
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Powrót do Korespondencja