slonecznie, w trosce o dobre samopoczucie wszystkich

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

slonecznie, w trosce o dobre samopoczucie wszystkich

Postprzez mirka Wt, 08.03.2016 07:28


Alternatywna i sloneczna wersja historii najnowszej. :D :D :D
/ dla wszystkich wrazliwych na cierpienia moralne donosicieli, jak rowniez bojacych sie o wlasna przeszlosc i przyszlosc/:

Z opowieści generała Jaruzelskiego wynika, że gdy zaczął się strajk w stoczni, razem z Kiszczakiem pomagali Wałęsie przeskoczyć przez mur stoczni. Michnika ustawili na czatach i losowali, kto ma skakać. Padło na Wałęsę, więc wspólnie go podsadzili i przepchnęli na druga stronę.

Drugi generał, Czesław Kiszczak, pomagier przy historycznym skok, zapamiętal te sierpniowe dni inaczej: „Jaruzelski przyszedł później, bo rozrzucał ulotki przed bramą i ja sam musiałem Wałęsę podsadzać. Michnika też tam nie było, bo akurat w tym samym czasie, razem ze świętej pamięci Gierkiem, szyli biało-czerwone opaski”.

Lech Wałęsa zapytany o własne wspominki, początkowo nie przypominał sobie żadnego skoku ani tego, co dokładnie robił w sierpniu 1980 roku.
„Coś rzeczywiście było”, stwierdza Wałęsa. „Ale jak i co, nie pamiętam. Zabijcie mnie, ale nie wiem, tylu nas tam skakało jeden przez drugiego, aż do muru stoczni, że teraz nikt nie dojdzie, kto w końcu chycnął przez ten płot. Myślę, że to był jednak Kiszczak”.

„A bo to się już wszystko miesza”, kręci głową Jaruzelski. „Frasyniuk niedawno przekonywał mnie, że nie było żadnego muru. A przecież wiadomo, że ktoś go przeskoczył, więc musiał być. Ja już skołowaciały jestem. Ktoś nawet mówił, że stoczni też nie było. Słyszałem to na własne uszy”.

Sami stoczniowcy również nie są zgodni, co do przebiegu tamtych wydarzeń. Jedni twierdzą, że Wałęsa skakał w sierpniu, inni, że w grudniu, kwietniu albo nawet z początkiem czerwca. Ostatecznie przeważyły głosy, że skok został wykonany w marcu, a potem powtórzony w listopadzie i że wykonał go nie Wałęsa, tylko Kozakiewicz.

Wszystko bedzie dobrze, przeszloscia zajmuja sie tylko jaskiniowi antykomunisci, a przeciez teraz ludzie postempowi to Zakodowani Europejczycy przyjmujacy z otwartym ramionami islamskich uchodzcow.

O prosze, jakie to zycie codzienne w Polsce smieszne, elity sie bawia:
https://youtu.be/n42FR9EKT-s
:D :D :D
Mirka
mirka
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz, 05.07.2012 20:01

Powrót do Korespondencja



cron