Wspomnienie o Kieślowskim

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wspomnienie o Kieślowskim

Postprzez zuzanna6 Pn, 14.03.2016 21:47

Kochana Pani Krystyno
Wczoraj w TVP Kultura był film dokumentalny „Still Alive” - o Krzysztofie Kieślowskim. Maria Zmarz - Koczanowicz zrealizowała go na 10 rocznicę śmierci reżysera. Oglądałam z łezką w oku. I wypowiadali się jego przyjaciele reżyserzy, aktorzy, m.in.: Wim Wenders, Agnieszka Holland, Sławomir Idziak, Jacek Petrycki, Grażyna Szapołowska, Tadeusz Sobolewski, Irene Jacob i Zbigniew Preisner. Wykorzystano też wypowiedzi samego bohatera, a w tym opowieść o jego wizji kina. Film jest bogato ilustrowany archiwaliami i dziełami twórcy. I w tym filmie była również Pani i Pani mąż z kamerą … wspaniały film, wspaniały człowiek i ciekawe spotkanie z jego przyjaciółmi … Widziała Pani ten film? Polecam.
Trudne i głębokie są Jego filmy, ale lubię do nich wracać …

Pani Krystyno, rozbawił mnie Pani podpis pod zajęciem ptaków „ wracają, ale się zdziwią”. Uwielbiam Pani dowcip, ale Maćka Stuhra również. :D
Uważam, że to wspaniały aktor, a jego poczucie humoru kupuję. :D

No cóż, niech wracają te wszystkie nasze ptaszki, niech się trawka zacznie zielenić, niech słoneczko już nas troszkę ogrzewa, to zrobi się przyjemniej. Tradycyjnie miłej wiosny życzę i przesyłam wakacyjnego, młodego bocianka, który uczy się klekotać. Spotkałam go na Kaszubach.
P.S. Nie wiem, czemu zdjęcie takie małe wyszło, ale większe nie chciało się wkleić, może kiedyś się nauczę :) .

Serdecznie pozdrawiam, Zuzanna
Załączniki
BOCIEK.JPG
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Powrót do Korespondencja



cron