Pozdrawiam

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrawiam

Postprzez Sylwias Pt, 24.06.2016 10:57

Pani Krystyno jeżeli zaczniemy się selekcjonować to przestaniemy rozmawiać, jeżeli przestaniemy rozmawiać to już bardzo nie dobrze. Dla mnie najwięcej tu mieszają media wszystkie i nie ma co się okłamywać.
Żadne media nie są obiektywne. To one decydują z kim przeprowadzą wywiad, a z kim nie. Co nagłośnią, co wyciszą. Kogo ośmieszą, kogo pochwalą, a mi się głupio dajemy poduścić na siebie. Musimy mieć więcej rezerwy do tego wszystkiego.

"72-procentowej frekwencji, w referendum zagłosowali ludzie, którzy normalnie zostawiają wybory innym. Zarysował się geograficzny podział na prounijny Londyn, Szkocję oraz Irlandię Północną i eurosceptyczną Anglię z Walią. W opinii polityków i analityków zaznaczył się też podział klasowy - dobrze sytuowani i wykształceni Brytyjczycy głosowali za, reszta - przeciw Unii. Nigel Farage nie miał wątpliwości, komu zawdzięcza zwycięstwo, a kto był przeciwnikiem."
To mi pokazuje co dzieje się na świecie i nie tylko to, bowiem jeszcze Austria, Francja, Polska, USA. Coś po prostu przestało działać. Są zbyt wielka przepaść między tymi którzy odczuwają korzyści i którzy czują się pokrzywdzeni. Tak się nie da. Rządzący muszą pochylić głowy nad tymi którzy zostali w tyle, bo inaczej będzie źle. Nikt głodny nie będzie myślał o kulturze. Ci ludzie czują się spychani na margines społeczeństwa. Mocna krzyczeć piękne hasła w obronie demokracji, tylko co z tego jak ludzie potracili nadzieję na to że coś się w ich życiu zmieni na lepsze?
Pozdrawiam
Sylwia
Przepraszam za ewentualne błędy.
P.s.: i proszę nie żyć strachem, bo niczego dobrego z tego nie ma. Zresztą na pewno zdaje sobie Pani z tego doskonale sprawę.
Sylwias
 
Posty: 67
Dołączył(a): Pn, 08.02.2016 11:35

Powrót do Korespondencja