Podziękowania

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Podziękowania

Postprzez nat_ga N, 12.02.2017 18:29

Witam serdecznie Pani Krystyno

Od jakiegoś czasu zabieram się do tego listu, by móc choć w niewielkim stopniu wyrazić wdzięczność za Pani obecność. Znając już trochę Pani twórczość chciałabym za nią z całego serca podziękować. Zarówno spektakle, filmy jak i książki są mi szalenie bliskie. Jeśli chodzi o spektakle, to wyjątkowy czas odliczania dni, kilometrów aż w końcu minut do rozpoczęcia tego niezapomnianego wydarzenia. Sprawia Pani ze można znaleźć się
w zupełnie innym świecie, zagubić się gdzieś pomiędzy grą a rzeczywistością. Tyle niezwykłych tekstów których słucham z zapartym tchem, uśmiech, którym obdarza Pani widzów sprawia mi nieopisaną radość. Później jest już tylko cisza, cisza na poukładanie sobie w głowie myśli, przeżyć, zachwytów, refleksji... na tym się nie kończy. Mają one ogromny wpływ na moje życie, na jego postrzeganie. A wszystko dzięki Pani, dzięki Pani miłości do tego co robi, to się czuje i dzięki temu oddziaływuje Pani na emocje tak bardzo jak nikt inny.
Raz jeszcze za wszystko BARDZO DZIĘKUJĘ!
Pozdrawiam Panią gorąco.

Natalia Gąsowska
nat_ga
 
Posty: 2
Dołączył(a): N, 12.02.2017 17:48

Re: Podziękowania

Postprzez Krystyna Janda Pn, 13.02.2017 06:43

Szanowna Pani, to ja bardzo dziękuję. Dziękuję. I za ten list bardzo...Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja