Oscary

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Oscary

Postprzez mamma Pn, 27.02.2017 10:58

Pani Krystyno, właśnie przejrzałam artykuły dotyczące Oscarów. Pomyłki , sukcesy, wpadki, piękne pary, kreacje itd. Poczytałam też komentarze pod tymi artykułami. I przeraziłam się. Są tak pełne nienawiści, że złapałam się za głowę. Najgorzej było pod artykułem o nagrodach dla czarnoskórych aktorów. Kiedy przeczytałam zdanie: „ Idealny laureat to czarny transseksualny lewak w kolejce do eutanazji i świeżo po aborcji.”, dałam sobie spokój. Skąd tyle złych słów wokół nas..?
Dawno temu oglądałam film „Wybór Zofii” z Meryl Streep. Pamiętam go do dziś. Wstrząsający obraz. To opowieść o tym, co się dzieje, kiedy światem rządzą nadludzie, panowie, którzy wiedzą lepiej, co jest dla nas dobre. Biała rasa, lepsza od wszystkich...
Pani Krystyno, czy to już początek końca? Człowiek człowiekowi wilkiem? Coraz mniej z tego rozumiem i może lepiej.
Pozdrawiam z miasta, gdzie jest bardzo kolorowo, Anita.
mamma
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt, 08.11.2016 11:39

Re: Oscary

Postprzez Krystyna Janda N, 05.03.2017 06:50

Miłą Pani, oficjalnie spuszczono psy z łańcucha, dano przyzwolenie, a dodatkowo anonimowość i bezkarność pokazała prawdę o nas. Tacy jesteśmy. tacy są Polacy. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja