Dziękuję.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziękuję.

Postprzez Jesionek N, 19.03.2017 17:16

Droga Pani Krystyno,
chciałabym podziękować. Za to, że ktoś wpadł na pomysł, żeby w bufecie była kawa zbożowa i to na mleku.
Za to, że w tym bufecie można na Panią wpaść. Za to, że znowu gra Pani Callas, mimo oświadczenia, że to zamknięty rozdział. Byłam jedną z tych, którzy się o nią dopraszali. Za marcowe spektakle Biała Bluzka i Maria Callas. Śmiałam się, płakałam, jak przystało. Najgorsze, że podczas wzruszeń pierwszego aktu Callas, nie miałam żadnej chusteczki; dobrze, że dożyłam drugiego aktu, bo kiedy wlepiając wzrok w podłogę wdarłam się do WC bez kolejki po papier toaletowy, łowione kątem oka spojrzenia kolejki do toalety były ołowiane i groźba linczu wisiała w powietrzu.
Za koncert Magdy Umer w Polonii, słuchany w trasie głęboka Dolna Saksonia - Łódź, z tym, że to mogło się źle skończyć. Podczas Miasteczka Bełz już mało co przez łzy widziałam, piosenkę, w której malował pan Chagall musiałam przeskoczyć, bo łkałam i łzawiłam tak obficie, że spowodowałabym kraksę. Ja bardzo proszę wpłynąć na Panią Magdę, żeby poszukała jakichś mniej wzruszających tekstów.
Za nagranie Awantury o Basię, która towarzyszyła mi w drodze powrotnej do Niemiec. Po przeczytaniu "Rozmów..." pisałam na forum naiwnie, że powinna Pani dać dzieciom do czytania Makuszyńskiego, zapomniawszy, że te dzieci już trochę podrosły i było mi trochę wstyd za te moje porady. Dlatego ucieszyłam się podwójnie zobaczywszy w gablocie "Awanturę" i mimo moich 38 lat na karku, zabrałam ze sobą. Mili młodzi ludzie z szatni wyjmowali ją specjalnie dla mnie, jeszcze raz im za to dziękuję.
I za to, że Pani jest.

Z poważaniem i serdecznymi pozdrowieniami,
Jedna-z-takich,-którzy-dostosowują-urlop-do-repertuaru-teatru-Och/Polonia,
Anna M.
Załączniki
Funken 4 klein.jpg
Wysyłam te zdjęcia, bo chciałam się nimi podzielić. One mi się mianowicie strasznie podobają. Bawię się w pokazy ognia, zawsze chciałam zrobić czarownicę i wreszcie mi się udało. A w dodatku znajomej wyszły fajne ujęcia.
Schale 1 mala.jpg
Avatar użytkownika
Jesionek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 13.01.2009 11:20

Re: Dziękuję.

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.03.2017 05:39

Miła Pani, bardzo dziękuję za ten serdeczny list. Serdecznie Panią pozdrawiam i wysyłam najlepsze życzenia . Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron