Prośba do Pani Krystyny

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba do Pani Krystyny

Postprzez jovi79 Śr, 22.03.2017 12:42

Witam Panią, bardzo Panią podziwiam za to co Pani robi i dlatego też odważyłam się napisać do Pani z moją małą prośbą, o prosić to chyba nie wstyd, kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji. Jeśli ma Pani kogoś znajomego lub sama Pani ma potrzebę, ze względu na moją sytuację trudną materialną i rodzinną szukam dodatkowej pracy (popołudnia + weekendy) najlepiej zdalną, przez Internet (np. pisanie komentarzy, opinii o produktach czy tym podobne lub inne) lub jakąkolwiek inną pracę , którą mogłabym wykonywać w domu. Więc jeśli ma Pani jakieś kontakty czy znajomości i ktoś mógłby mi zaproponować pracę lub jakąkolwiek inną pomoc nie koniecznie materialną, w mojej mega trudnej sytuacji byłabym wdzięczna. Każdy z nas może kiedyś znaleźć się w trudnej sytuacji, w sytuacji bez wyjścia, gdy może liczyć tylko na cud lub pomoc innych, gdy życie się tak posypie że ciężko je poskładać… Z całego serca i z góry dziękuję. Bóg zapłać i dużo błogosławieństwa bożego życzę Pani i całej rodzinie.
Jeśli ktoś chciałby mnie finansowo wesprzeć bezinteresownie (a liczy się każdy najmniejszy grosz) to podaje nr konta Bank Zachodni WBK 21 1090 1418 0000 0001 2071 2250
IBAN: PL21 1090 1418 0000 0001 2071 2250
BIK/SWIFT: WBKPPLPP

Bo prosić o pomoc to chyba nie wstyd.
Pozdrawiam serdecznie
Jowita Rubińska
W celu weryfikacji iż to żadne oszustwo czy tym podobne można mnie zawsze znaleźć na fb, gdzie jestem aktywna
https://pl-pl.facebook.com/public/Jovi-Jowita
jovi79
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 22.03.2017 12:40

Re: Prośba do Pani Krystyny

Postprzez Krystyna Janda Cz, 23.03.2017 05:48

Szanowna Pani, nie widzę na razie aktywności o która ja lub moja fundacja mogłaby Panią poprosić, może ktoś z czytających będzie miał pomysł. Pozdrawiam Panią, życzę wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja