Prośba o wparcie

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Prośba o wparcie

Postprzez MagdalenaB Wt, 28.03.2017 07:22

Szanowna Pani Krystyno,

wraz z koleżanką organizujemy akcję, która ma na celu zebranie środków na operację Basi Bagorro - dziewczynki, która w wieku niespełna 2 lat uległa wypadkowi (upadek ze schodów), który okazał się tragiczny w skutkach (porażenie mózgowe czterokończynowe). To było 14 lat temu. Niestety stan zdrowia Basi wciąż się pogarsza. Przeszła już szereg operacji, ale dziś największym problemem jest kręgosłup - postępująca skolioza powoduje ucisk na narządy wewnętrzne, w tym na płuca, utrudniając oddychanie. Na 4 kwietnia zaplanowana jest operacja Basi w niemieckiej klinice. Kosz tej operacji i rehabilitacji to ponad 50 tys EURO. Mama Basi wychowuje ją i jej brata sama, więc jest to kwota dla niej nieosiągalna bez pomocy dobrych ludzi.
Aby pomóc w zebraniu środków wraz z koleżanką zorganizowałyśmy na facebooku grupę: Bazarek dla Basi. Działalność opiera się głównie na licytacjach - członkowie grupy wystawiają na licytację różne przedmioty, osoba, która zadeklaruje najwyższą kwotę wpłaca pieniądze bezpośrednio na konto Basi w fundacji. W ciągu trzech tygodni udało nam się zebrać prawie 19 tys PLN. Biorąc pod uwagę, że to lokalna akcja kwota jest duża, ale wciąż duuuuużo brakuje.
I tu moja prośba/pytanie - czy możemy prosić o przekazanie przez Panią przedmiotu na licytację (np książki z dedykacją dla osoby, która pomoże Basi)?
Poniżej link do naszego Bazarku:
https://www.facebook.com/groups/1815246125407434/

Z góry dziękuję w imieniu Basi i jej dzielnej Mamy
Pozdrawiam, Magda Borkowska
MagdalenaB
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 28.03.2017 07:07

Re: Prośba o wparcie

Postprzez Krystyna Janda So, 01.04.2017 04:58

Już przekazuję sprawę mojemu asystentowi, panu Łysakowskiemu. Zaraz się tym zajmę. Pozdrawiam Panie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron