Dziś inaczej

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dziś inaczej

Postprzez ann.ju. Śr, 12.04.2017 10:48

Szanowna (Kochana!) Pani Krystyno,

Pani działalność bardzo dużo zmieniła w moim sposobie odczuwania i odbioru sztuki, uwielbiam Panią bezwarunkowo, ale wyjątkowo dzisiaj chciałabym podziękować inaczej, ponieważ chciałam Pani bardzo podziękować za... Magdę Umer. Wiem, że może to zabrzmieć dziwnie, ale gdyby nie Pani, nie sięgnęłabym (a przynajmniej sięgnęłabym o wiele później!) po twórczość Magdy Umer. Słucham, czytam i zachwycam się. Czuję jakiś taki spokój, którego czasami tak bardzo brakuje! Pani Magda jest po prostu wspaniała i z dnia na dzień moja miłość do jej twórczości rośnie. Gdyby nie wzmianki w Pani książkach, gdyby nie zdjęcia, gdyby nie Pani, tak wiele by mnie ominęło. Najserdeczniej dziękuję! Obecność zarówno Pani, Pani Krystyno, jak i Pani Magdy, dodaje kolorów do codzienności, to wspaniałe. Jeszcze raz bardzo za to dziękuję. Pozdrawiam ciepło!
ann.ju.
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 12.04.2017 10:35

Re: Dziś inaczej

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.04.2017 06:19

Ach jak mi miło! Zaraz to wyslę do Magdy zagrzebanej gdzieś w lesie. Ukłony świąteczne.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja