Kłaniam się jak najniżej się da.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kłaniam się jak najniżej się da.

Postprzez martakowalska Śr, 19.04.2017 20:03

Witam Pani Krysiu ! <3 Dziękuję za Piosenki z teatru. Pani tyle przesyła pozytywnej energii i takiego spokoju, luzu, że się z teatru nie chce wychodzić. Co prawda każdy Pani występ przeżywam co najmniej 2 tygodnie czasem płacząc, a wręcz rycząc, ale każdy pobyt u Pani w teatrze jest tego wart. Oby grała Pani jak najdłużej, bo co ja zrobię ? Zwariuje. Już w maju Biała bluzka. Mój ulubiony spektakl. Chyba oszaleje przez te 16 dni czekania na niego. Ale muszę wytrzymać ! Ostatni raz byłam na Białej Bluzce w marcu i była także Pani Magda Umer. Gdy ona jest na tym spektaklu to panuje tam taka atmosfera, której nie da się opisać ! Czy może Pani Magda będzie na tej Białej Bluzce w maju ? Cóż to był by za zaszczyt. No nic, pozdrawiam Panią bardzo serdecznie,uwielbiam Panią i całuje !
martakowalska
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt, 17.06.2016 20:19

Re: Kłaniam się jak najniżej się da.

Postprzez Krystyna Janda Pt, 21.04.2017 09:19

Oj, nie wiem czy będzie Magda, bo ma dużo pracy, występów i spraw. Pozdrawiamy obie serdecznie. Do zobaczenia na wspólnym przeżywaniu.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron