Teatr Telewizji

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teatr Telewizji

Postprzez doominika05 N, 04.06.2017 18:06

Dzień dobry,

Na początku chciałabym zaznaczyć, że jestem oczywiście Pani wielką fanką, jest Pani dla mnie wspaniałym autorytetem i motywuje mnie Pani do działania. Gdyby było więcej takich ludzi jak Pani, to świat byłby piękniejszy :D

Długo zbierałam się, aby do Pani napisać i wreszcie pojawił się pretekst 8)
Muszę napisać do szkoły referat o Teatrze Telewizji. Znalazłam w internecie mnóstwo informacji na ten temat, dopisałam własną opinię, generalnie dałam radę (w końcu sama wybrałam sobie taki temat).
Pomyślałam, że zwrócę się jednak do Pani o pomoc :) Czy mogłaby Pani w wolnej chwili napisać dosłownie kilka słów o tym czym dla Pani jest Teatr Telewizji? Kilka dni temu czytałam artykuł, w którym była mowa, że zarząd TVP powołał Agencję Kreacji Teatru Telewizji Polskiej. Jej głównym zadaniem będzie tworzenie spektakli Teatru Telewizji. Generalnie pomysł świetny, ale boję się efektu finalnego (dobrze wiemy co robi obecny zarząd i przez kogo został powołany). Gdyby zgodziła się Pani podzielić swoją opinią, którą mogłabym wykorzystać w swojej pracy, byłoby to dla mnie ogromne wyróżnienie i byłabym bardzo wdzięczna :D Zrozumiem jednak jeśli Pani odmówi, bo wiem jak wiele ma Pani obowiązków.

Na koniec chciałabym tylko życzyć Pani wytrwałości, siły, chęci, zdrowia i mimo wszystko dużo pogody ducha, w tym trudnym dla Polski okresie. Niech nie przejmuję się Pani komentarzami i opinią "lepszego sortu", nie zmienia się i robi swoje.

Gorąco pozdrawiam :)
Dominika

PS. Wstyd przyznać, ale jako że mieszkam nad morzem i nie bywam często w Warszawie, to nie dane było mi jeszcze zobaczyć Pani na żywo w teatrze. Jednak to się zmieni już w sierpniu! Namówiłam znajomych i od kilku dni jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami biletów na spektakl "Matki i synowie" :D Do zobaczenia!
doominika05
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 15.08.2016 00:57

Re: Teatr Telewizji

Postprzez Krystyna Janda N, 11.06.2017 14:28

Proszę Pani, zrobiłam około 49 ról w Teatrze TV , zrobiłam także 13 soektakli jako reżyser. Ostanio dowiedziałam się że nic już w Tv więcej nie zrobię. Ostatni spektakl Szekspira zatezymano mi na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć. Rozumie Pani że nie chce mi się pisać czym jest dla mnue Teatr TV. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron