" Niespelniony czlowiek "

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

" Niespelniony czlowiek "

Postprzez zagiel44 Wt, 06.06.2017 09:21

" Niespelniony czlowiek "

Spogladam na zegarek juz dojezdzam autostrada gdzie pedze, chyba nie przestanie padac. Chlone zycie lecz kiedy wracam od niego ... niepotrzebnie sie przywiazuje do czlowieka, zawsze bylam niezalezna, dzisiaj on mnie goni do milosci. Cay to mozliwe abym az tak nauczyla sie sluchac ? Hmm ... do nogi ... przeciez nie jestem suka.Dzisiaj to ja zwiaze Cie kochanie moje I poloze Na stole w kuchni pozniej bede jadla. Powinnam siebie otruc lub wyskoczyc z dziesiatego pietra czy moze zyc z him dalej ? Strasznie leje jz nie pada, kochalam siebie silna I niezalezna czy mezczyzna odbiera mi wolnosc ? Jestem wulkanem namietnosci on rozpala swoja dusze Jake, ze juz nie umrze poniewaz zyje w piekle, Ty ... szatanska duszo jestem juz blisko I tak to juz ostatni zakret w mom zyciu, Ty ... swinia jestes I powinienes sie leczyc, Ty ... panska skorko, ostatni w moim zyciu Ty penisie ... Ty ... do mnie ? : ... do nogi ? Jakiej moralnosci mi w tym wieku nie brakuje ? Jak bylam mala dziewczynka wszystko mialam nakazem tlumaczone jako przekaz I obowiazek, zaklamane wychowywanie Na zasadzie, a jak Ci sie cos stanie niedobrego w zyciu to znak, ze wszystko to bylo gowno warte. Do dzisiaj nie moge patrzec na mleko ... Ty jestes opetany mezczyzno, a ja stalam sie jego kobieta, Ty szatanie Ty ... rozlane jestes mleko ... Spinam wlosy I patrze w lusterko, tak moja kochana, Ty piekna jestes, Ty opetana, Ty suko ...Zamieniam sie w demonice I klade Ciebie moj szatanie zwiazanego Na stole w kuchni, wbijam mu w serce noz poniewaz widelec jest od czegos innego.W ten sposob uwolnilam Twoja dusze, teraz moge Wysoki Sadzie oddychac ...
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: " Niespelniony czlowiek "

Postprzez Krystyna Janda N, 11.06.2017 14:31

To jakaś twórczość czy życie? Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja