A ja jestem dumna!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

A ja jestem dumna!

Postprzez paniA N, 18.06.2017 16:37

934 spektakle! To jest po prostu nieprawdopodobny wynik! Nie tylko ze względu na tę liczbę samą w sobie ale również na dysonans pomiędzy pierwszym a drugim miejscem. Rzadko kiedy patrzę na rankingi, często ich założenia są wg mnie niemiarodajne, poza tym statystykami łatwo manipulować itd. ale tutaj zestawienie wydaje się zrobione w dokładnie taki sposób aby pokazać kto najlepiej potrafi się zorganizować. Oczywiście zaraz znajdzie się ktoś kto przyczepi się ze wzięto pod uwagę dwa teatry jako fundacja a nie je osobno ALE! Teatr Narodowy dysponujący również trzema scenami tylko 428 spektakli, więc nie ma o czym mówić!

Pani Krystyno to że jest Pani znakomitą aktorką wiemy wszyscy i wiedzieliśmy jeszcze przed założeniem fundacji. Dziś tym rankingiem pokazuje Pani że jest również specjalistą od zarządzania na każdym polu również zarządzania ryzykiem ale przede wszystkim ludźmi, ludźmi i tego zazdroszczę Pani najbardziej! Być może nie zależało Pani żeby właśnie tym się zajmować, ale trudno stało się, jest Pani najlepsza!

Kiedy byłam mała (pewnie około lat 5) i chciałam być aktorką jak każda mała dziewczynka, mama powiedziała że to mi nie pasuje, bo przecież chcę być również szefem (tak było) a aktor musi się słuchać reżysera ,długo stać i czekać, i że nie dam rady. Od dawna wydaje mi się to logiczne, ale Pani wszystko zepsuła :) Dziś nie jestem aktorką, jestem tylko szefem, ale sobie nie radze. Czy można umówić się do Pani na konsultacje z zakresu zarządzania? Może pomogłoby mi to stać się lepszym szefem :)

Jest Pani dla mnie niedoścignionym wzorem, ale będę się starać.

Z niedzielnymi pozdrowieniami
Agata
paniA
 
Posty: 21
Dołączył(a): N, 13.11.2016 11:08

Powrót do Korespondencja