" Kto da wiecej ? "

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

" Kto da wiecej ? "

Postprzez zagiel44 So, 24.06.2017 21:08

Witam serdecznie Pani Krystyno,
Prosze odegrac sie chociaz raz Na publicznosci inaczej, mamy ciezkie czasy, a niktt juz nie czyta Mickiewicza, ze dziady ... Rola bedzie dla odwaznych przez Pani konsumpcje ... Prosze zalozyc Na siebie tylko Stroj z worka od ziemniakow taki w jakim tradycyjnie sprzedaje sie ziemniaki Na wsiach calego swiata and Na scene niech Pani wystawi dlugi drewniany stol taki Na maxa niczym Ostatnia Wieczerza z Jezusem. Na stole tym bez obrusa niech jest wszystko cieple I pachnace taka aby publicznosc czula, ze zglodniala lecz reklama bedzie trudna kazdego posilku przez Pania poniewaz przykladowo biorac ogromny talerz z upieczona kaczka w jablkach z ziemniaczkami I buraczkami placze Pani, ze gralamm juz wszystko w zyciu ale dzisiaj jestem taka glodna moj Boze I placze Pani, drugii talerz nalesnikow z serem I z kapusta oraz grzybkami pokazuje Pani publicznosci I idziemy dalej , talerz z kotletem schabowym, ziemniaczki, salata, ogorek kiszony I elegancko przekrojony pomidor z cebulka tez placze Panic I powtarza : Boze jaka ja jestem glodna ... do glebokiego talerza z wazy nalewa Pani zupe pomidorowa z makaronem, ktory juz elegancko czeka Na talerzu I posypuje Pani zielona pietruszka, musi byc talerz z ryba bezwzglednie polecam dorsza z cebulka I z ziemniaczkami, kurczak wiadomo pieczony caly z buleczkami oraz ketchup I majonezz oraz frytki, pokazuje Pani publicznosci I placze Pani powtarzajac : Bose jakaa ja jestem glodna, musza byc kanapki Na talerzu etc. Pani Krystyno Na kazdej potrawie wbija Pani elegancko Na metalowej wykalaczce cene za talerz z potrawa.Prosze zainwestowac sama I w domciu upiec I ugotowac, wszedzie serwetki, niktt niee pozna Pani kosztow lecz owoc zysku maze byc obiecujacy, narzucic nalezy maze I robocizne I sprzedaje Pani uczciwie I powaznie Na scenie Bo jedzenie nice maze sie zmarnowac, a publicznosc wesprze w koncu jednoglosnie chyba nie jedna fundacje z Panic LASKI I coz oszczedzaja bogaci I nam tez sie oplaci.
... Przezyj to sam, niee zamieniaj sercaa w twardyy glazzz jesli jeszcze serve masz ... Przezyj to sam ... Jeden dzien Na deskach charytatywnie od gwiazdy lecz biz wiernej publicznosci lezymy ... wiec niech Ci, ktorzy niee mogaa o wlasnych nogach dojsc Bo wozek ... lub slepota to dziekowac za serce czyste bedaa temu Bogu.
zagiel44
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn, 02.11.2015 15:56

Re: " Kto da wiecej ? "

Postprzez Krystyna Janda Wt, 01.08.2017 04:53

O co chodzi? Nic nie rozumiem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron