Białowieża - prośba o pomoc

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Białowieża - prośba o pomoc

Postprzez wkoronkiewicz Pn, 21.08.2017 21:51

Pani Krystyno, zwracam się do Pani z wielką prośbą. Aby przyjechała Pani do Białowieży. Choć na chwilę. Obrońcy Puszczy nazywani są złodziejami, oskarża się ich o kradzieże warzyw w pobliskich ogródkach. O branie pieniędzy za sprzeciwianie się wycince. Nazywani są nazistami, satanistami i terrorystami. Słowem najgorsze dno. Może w Warszawie, takie gadanie to zwykły śmiech. Ot kolejny hejt. Natomiast tu w małych społecznościach podobne plotki zbierają straszne żniwo „W każdej legendzie jest przecież ziarno prawdy!”. „Moja znajoma mówiła, że rzeczywiście tak było...”.
Jeśłi nas Pani odwiedzi, to Pani autorytet sprawi, że będziemy postrzegani zupełnie inaczej. Panią nikt przecież nie oskarży o kradzieże warzyw z ogródków, sranie w opłotkach czy pobicia księży.
Tu jest jak na beczce prochu. Lada chwila może się coś stać.
Proszę nam pomóc.
Z poważaniem
Wojciech Koronkiewicz
PS. Ukłony od Córki i Żony. Uwielbiamy Panią i staramy się zdobyć bilety na wszystkie spektakle.
PS.2. Ostatnie deszcze sprawiły, że pojawiło się mnóstwo grzybów!
wkoronkiewicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 21.08.2017 21:46

Re: Białowieża - prośba o pomoc

Postprzez Krystyna Janda Cz, 24.08.2017 04:54

Szanowny Panie, bardzo bym chciała , ale niestety nie mam ani jednego wolnego dnia , łącznie z weekendami. Albo próby a w prawie wszystkie wieczory spektakle nie pozwalają mi wyjechać z Warszawy.dodatkowo 9 września mamy premierę w której gram i reżyseruję ten spektakl a potem gramy codziennie. Bardzo mi przykro.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja