Konsumator Amator

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Konsumator Amator

Postprzez paniA Pt, 25.08.2017 19:45

Zadziwił mnie dzisiaj mój syn lat 4 wspominany już w postach kilkukrotnie. Zakatowany na śmieć piosenkami Agnieszki Osieckiej w Pani wykonaniu podczas podróży z i do przedszkola, dzisiaj przy obiedzie przemówił jakby jej głosem JESTEM KONSUMATOR AMATOR, po czym zjadł bardzo szybko swoją porcje kurczaka z grilla i odjechał na rowerze do kolegów, a na nam szczęki opadły do samej ziemi. Muszę zacząć je spisywać, są genialne.

Do poprzedniego postu:
Tylko Teatr? Dla mnie to AŻ TEATR! To co dzieje się na Pani scenach pozostaje we mnie długo, może nie na zawsze ale na długo. Nie raz warto też powrócić do tego samego przedstawienia. Spektakl Matki i Synowie jest absolutnie hipnotyzujący! Przy ostatniej scenie wzruszyłam się tak że łez wystarczyło mi jeszcze na jakieś 50km w drodze do domu. Zawsze tak reaguje kiedy bezinteresowna dobroć dziecka wygrywa z nienawiścią. Może tak już mają matki....

A
paniA
 
Posty: 21
Dołączył(a): N, 13.11.2016 11:08

Re: Konsumator Amator

Postprzez Krystyna Janda Wt, 29.08.2017 04:04

Dziękuję. To wielka nagroda, to co Pani napisała. Wszystkiego dobrego. Ucałowania dla Synka.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja