Świetnie !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Świetnie !

Postprzez agniechamaciejewska Śr, 18.10.2017 20:28

Witam Panią serdecznie. Byłam w Kluczborku i muszę powiedzieć, że zagrała Pani FENOMENALNIE. Byłam pod wielkim wrażeniem, dawno nie widziałam czegoś tak niesamowitego. Gra Pani przecudownie, naprawdę. Po spektaklu byłam wryta w ziemię i oczywiście się poryczałam. Cały temat spektaklu i Pani, która go zagrała mistrzowsko, wywołał u mnie wielkie wzruszenie.
A przy okazji wygląda Pani super. Wcale się nie dziwie, że napisała Pani na swoim profilu, że nie martwi się Pani tym, ze kończy 65 lat . Nie ma czym, bo Pani wygląda ciągle jakby miała 40 lat, a zachowuje na 30. W ogóle bardzo często słyszę od różnych mężczyzn, że Pani im się najzwyczajniej w świecie podoba i nie ma czym się dziwić.
Pozdrawiam Panią bardzo ciepło i serdecznie. Wszystkiego dobrego.

PS. Ostatnio zobaczyłam, że Pani Urszula Dudziak założyła własny kanał na You Tube. Oto link : https://www.youtube.com/channel/UCPtnPX ... _polymer=1
I tak sobie pomyślałam , jakby to było, gdyby Pani zaczęła nagrywać :D Pozdrawiam raz jeszcze :D
agniechamaciejewska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 18.10.2017 20:17

Re: Świetnie !

Postprzez Krystyna Janda Śr, 01.11.2017 08:40

Dziękuję bardzo. I ja serdecznie pozdrawiam. Z tym otwieraniem czegokolwiek nowego jest problem. I tak ilość obowiązków i przcy każe mi zanuedbywać choćby to Gorum. Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron