Życzenia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Życzenia

Postprzez zuzanna6 Pn, 18.12.2017 21:12

Kochana Pani Krystyno

I znowu rok minął, i ja rok starsza składam życzenia Pani rok starszej. :)

„Lecz póki co żyjemy…” :)

Czas ucieka za szybko, a jak tu cieszyć się każdą chwilą i dziękować losowi za każdy dzień, kiedy człowiek podpał w drugi sort i ma poczucie jakby jakaś żałoba narodowa trwała…. Smutek, przygnębienie, niedowierzanie…. Brak słów.

Ale to dzień piękny, bo Pani Urodzinki i mimo wszystko, niech Pani dalej tak pięknie się uśmiecha i ma silę na takie intensywne przeżywanie życia - radosnego, twórczego i pełnego dobrej energii.
Jest Pani naszym Dobrem Narodowym i nic tego nie zmieni . :)

Święta niech przyniosą ulgę i radość w rodzinnym gronie, a Nowy Rok… niech będzie lepszy i w zdrowiu.
Z całego serca wszelkiej pomyślności życzę.
Serdecznie pzodrawiam wszystkich z obu teatrów i całą Pani Rodzinę.
Zuzanna
P.S. A kto lepi pierogi na wigilię? Ja nie mam pojęcia o kuchni, wszystko załatwiam gotowe, ale pierogów mamusia nie pozwoliła. Zabroniła! Nie ma już na nic siły ( 85 lat), ale pierogi z grzybami uklepała i zamroziła :).
Choć już życia psia mać popołudnie
Jest cudnie, jest cudnie...
M.U.
zuzanna6
 
Posty: 192
Dołączył(a): Śr, 18.02.2009 17:10

Re: Życzenia

Postprzez Krystyna Janda So, 30.12.2017 07:52

Tak u mnie też pierogi mama, ale ja za to pierwszy raz chyba w życiu ugotowałam coś sama, kapustę postną według przepisu Czarka Żaka, była pyszna. Pozdrawiam starsza o rok równie gorąco jak w roku ubiegłym, choć to co się nadziało przez ten rok to żadne dzienniki i opowieści nie pomieszcza. Dlatego trochę mnie tu mniej. Ukłony. Dobrego roku i dla Pani i Bliskich.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja