Tydzień Kobiet Sukcesu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Tydzień Kobiet Sukcesu

Postprzez pksmietanski Cz, 21.12.2017 17:32

Szanowna Pani Krystyno!


Jest Pani dla nas przykładem Kobiety Sukcesu, osoby zasłużonej dla polskiej kultury, wielką artystką, ale również przedsiębiorczą osobą. Udało się Pani sprostać wyzwaniu prowadzenia własnej Fundacji na rzecz Kultury oraz jako jednej z pierwszych, prywatnego teatru w Warszawie. Wyrażając w mediach społecznościowych swoje opinie i publikując dające do myślenia artykuły, świadczy Pani o swoim zaangażowaniu w życie Polek. My również chcemy już po raz dwunasty pomóc kobietom w znalezieniu własnej drogi do Sukcesu. Dlatego mam wielki zaszczyt zaprosić Panią do udziału w tegorocznej edycji projektu Tydzień Kobiet Sukcesu, która odbędzie się w dniach 19-23 marca 2018 roku w Szkole Głównej Handlowej.


Tydzień Kobiet Sukcesu to inspirujący projekt skierowany do studentek, które chcą odkrywać swoje pasje i rozwijać własny potencjał. Przygotowujemy serię warsztatów twórczych i biznesowych oraz spotkań z kobietami, które odniosły sukces. Pragniemy, aby jako Gość była Pani symbolem tego, co chcemy promować – kobiecej aktywności, kreatywności i sukcesu. W poprzednich edycjach swoją obecnością zaszczyciły nas m. in. prof. dr hab. Danuta Hübner i Julia Pitera.


Dodatkowo, chcielibyśmy zaproponować Pani aktywne włączenie się w projekt. Zapraszamy na spotkanie z uczestniczkami Tygodnia Kobiet Sukcesu, podczas którego mogłyby one poznać drogę do sukcesu i znaczenie tego słowa z Pani punktu widzenia.


Proszę traktować naszą propozycję jako niewiążący pomysł na Pani udziału w naszym przedsięwzięciu. Jesteśmy otwarci na inne formy współpracy. Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecyduje się Pani objąć patronat nad naszym projektem.


Gdyby była Pani zainteresowana naszą działalnością, odsyłam Panią na naszą stronę internetową: http://tydzienkobietsukcesu.pl/ oraz nasz fanpage na Facebooku:https://web.facebook.com/tydzienkobietsukcesu/. W razie pytań proszę skontaktować się poprzez e-mail ze mną: pksmietanski@gmail.com lub koordynatorem projektu Anną Wiatrzyk: annawiatrzyk.tks@gmail.com.


Pozdrawiam Panią bardzo serdecznie i życzę spokojnych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

Organizator Tygodnia Kobiet Sukcesu 2018
Patryk Śmietański
pksmietanski
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 14.12.2017 15:33

Re: Tydzień Kobiet Sukcesu

Postprzez Krystyna Janda So, 30.12.2017 07:59

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam wszystkie uczestniczki i uczestników , niestety na marzec planowana jest moja bardzo intensywna praca nad nowym spektaklem i premierą, prawdopodobnie nie będzie mnie w tych terminach stać na jakiekolwiek inne zaangażowanie niż Teatr Polonia. Życzę powodzenia i SUKCESU.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja