Ukłony za wspaniałą Marię Callas

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Ukłony za wspaniałą Marię Callas

Postprzez betula Śr, 24.01.2018 23:29

Kochana Pani Krystyno!

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za cudowne chwile z Panią w roli głównej na spektaklu "Maria Callas". Byliśmy drugi raz i przyznać muszę, że trochę się bałam konfrontacji, ponieważ ten pierwszy raz w 2015r. bardzo głęboko przeżyłam. Przez kilka dni nie mogłam się odnaleźć w szarej rzeczywistości.
A jak było teraz? Cudownie, wspaniale, tak samo poruszająco w przekazie emocji, ekspresji i genialnie oddana postać Marii Callas.Brawo! Brawo!Brawo! Długie owacje na stojąco, to dowód na to, że jest Pani wyjątkowa. Poznańska publiczność jest bardzo wymagająca, a tym razem jak zawsze na spektaklach z Pani udziałem zerwała się z miejsc i długo Panią oklaskiwała.
A ja, tak bardzo chciałam na gorąco wyrazić Pani swoje emocje i przeżycia, dlatego podeszłam uściskać Panią po wyjściu z Opery.
Pani Krystyno, czytałam w "Gali" wywiad - mówiła Pani, że czuje się jak chora przez demolujący naszą Polskę PiS. My też się tak czujemy, wszyscy nasi bliscy i znajomi. To straszne co się dzieje! Ale dzięki takim wspaniałym ludziom jak Pani (ks.A.Boniecki, D.Olbrychski, A.Holland etc.) łatwiej nam "tę chorobę" znosić (oby nie była śmiertelna).
Trzymajmy się Razem - Dobro, Prawda i Uczciwość zawsze Zwyciężają!
Będzie dobrze, tego Pani i nam wszystkim Polakom życzę.

Ściskam i pozdrawiam serdecznie
Beata z Puszczykowa.
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Ukłony za wspaniałą Marię Callas

Postprzez Krystyna Janda Wt, 13.02.2018 08:05

Pani Beato, pamiętam to "przytulenie" pod Operą. bardzo dziękuję. Wszystkiego dobrego życzę i oby to nie była " śmiertelna choroba" to co teraz przezywamy.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron