Muzeum Witolda Gombrowicza w Vence

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Muzeum Witolda Gombrowicza w Vence

Postprzez Anna Lappo-Malosse Wt, 10.07.2018 18:03

Szanowna Pani Krystyno,

od ponad roku mieszkam w Antibes, na Południu Francji, od pół roku organizuję oprowadzania po Muzeum Witolda Gombrowicza w Vence w ramach stypendium Ministra Kultury RP. W celu ułatwienia komunikacji założyłam fanpage muzeum na Facebooku, aby tam informować o organizowanych wizytach w polskiej i francuskiej wersji językowej.

Widziałam na Pani facebookowym profilu, że odwiedziła Pani miasto Vence, niestety podczas Pani wizyty muzeum było już zamknięte. Napisałam do miasta Vence, czy na okres wakacji mogą wydłużyć godziny otwarcia muzeum. Wszystkie informacje i aktualizacje publikuję na bieżąco na Facebooku, ponieważ muzeum jeszcze nie posiada swojej strony internetowej.

Chciałbym Panią serdecznie zaprosić do polubienia strony muzeum na Facebooku, a także do udostępniania jej wśród znajomych i fanów, co z pewnością ułatwi odwiedziny muzeum kolejnym odwiedzającym. Mam nadzieję, że następnym razem będziemy miały okazję zobaczyć się w Vence, a muzeum rozwinie swoją działalność bardzo szybko i wspólnie zorganizujemy jakieś piękne wydarzenie.

Link do fanpage: https://www.facebook.com/MuzeumGombrowiczaVence/

P.S. Obecnie z miejscową reżyserką teatralną planujemy zorganizowanie czytania sztuki "Iwony księżniczki Burgunda".

Łączę serdeczne pozdrowienia
Anna Łappo-Malosse
Anna Lappo-Malosse
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 10.07.2018 17:32

Re: Muzeum Witolda Gombrowicza w Vence

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.09.2018 03:53

Serdecznie Panią pozdrawiam, polubiłam stronę na Fb, wydarzenia będa się pojawiały u mnie automatycznie. Wszystkiego dobrego. Dziękuję
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja