japonia

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

japonia

Postprzez ambasada Śr, 12.12.2018 20:29

dziękuję za piękny wpis w dzienniku o Japonii
nie jestem w stanie sobie wyobrazić zmęczenia po tylu godzinach niespania, oby ten czas się uspokoił.......

do zobaczenia na Ucho, Gardło......

Pozdrawiam Lila



Pani Krystyno, dopisuje jeszcze kilka słów po spektaklu piątkowym.........
Dziękuję, to był niezapomniany wieczór
zawsze kiedy z repertuaru schodzila jakaś sztuka, nie zabieralam glosu, siedziałam cicho, choć chcialam pisac, ale wydawalo mi sie dalece nietaktowne wyrażać żal czy jak niektórzy widzowie - prośby, żeby jednak została. Skoro artysta to wycofuje, sam zanalizował tę decyzję milion razy i nie dzieje się tu nic przez przypadek, to postanowione, stoi za tym szereg konkretnych argumentów uwarunkowanych takze wymogami Fundacji


Ale dziś, wyjatkowo, po prostu wyjątkowo, muszę napisać - straszna szkoda, Pani Krystyno, niepowetowana strata....
Serio, tak po ludzku na maxa szkoda , bo to był wyjątkowy spektakl w repertuarze

Taką mocną strate odczuwam też po Białej Bluzce, Przygodzie i Dowodzie



co to były za sztuki.......... człowiek czuł, że żyje po ich obejrzeniu



przepraszam, że to napisałam, dzielnie milczalam przy poprzednich pożegnaniach spektakli , ale tu niestety przy czwartym pękłam, przepraszam
pozdrawiam
'... memu cialu wystarczy 36.6, mojej duszy potrzeba znacznie wiecej ...'
ambasada
 
Posty: 150
Dołączył(a): Pn, 21.11.2011 03:05

Re: japonia

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2018 05:45

Bardzo dziękuję. Niestety co jakiś czas muszę zdjąć , skończyć grać którąś z ról, bo chce robić nowe. W tej chwili mam znów 8 ról w stałej eksploatacji, to jest za dużo. Ale dobrze ze to " ucho..." się zarejestrowało. Do końca przyszłegp roku zagram jeszcze kilka razy " Callas" i " Danutę W." i też zdejmę. dosłownie kilka razy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: japonia

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2018 05:45

Bardzo dziękuję. Niestety co jakiś czas muszę zdjąć , skończyć grać którąś z ról, bo chce robić nowe. W tej chwili mam znów 8 ról w stałej eksploatacji, to jest za dużo. Ale dobrze ze to " ucho..." się zarejestrowało. Do końca przyszłegp roku zagram jeszcze kilka razy " Callas" i " Danutę W." i też zdejmę. dosłownie kilka razy. Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja