TheMuBa The Janda The best!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

TheMuBa The Janda The best!!!

Postprzez slawomir.mokrzycki Pt, 14.12.2018 23:41

Dobry wieczór:)
Moje drugie "Ucho..."po ponad 12 latach. Książka pani Rudan czytana kilkukrotnie. Wycieczka objazdowa po Bałkanach.Wojna, trzy religie, jeszcze więcej narodowości, kawałki ziemi, wielkie tragedie, ohydna przemoc, znienacka, nagle w szkole, na ulicy, w sklepie. Wróg: mąż, wróg sąsiad, wróg nauczyciel. Zło. Tak niedawno temu, tak blisko, tak obojętnie.
Pani Krystyno, przedstawienie na żywo w kinie - niepojęte. Świetnie uchwycone obrazy, doskonały dźwięk. Wbijało w fotel tak mocno jak w teatrze. Sala w poznańskim kinie prawie pełna. Po spektaklu widzowie klaskali. Do Pani, dla Pani.
Dziękuję. To było piękne, mocne, szczere przeżycie.
Pomysłu gratuluję Panu Szycowi. I odwagi Pani za kolejne multimedialne dokonanie:) Super!!!
Niech Pani będzie zawsze.
Wierny widz z Poznania =Sławomir=
=Sławek=
slawomir.mokrzycki
 
Posty: 60
Dołączył(a): Pt, 04.08.2006 11:40
Lokalizacja: Poznan

Re: TheMuBa The Janda The best!!!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2018 05:49

Bardzo Panu dziękuję. Cieszę się bo by≥ł to wieczór okupiony moim tak wielkim stresem! ciesze się że to za mną,a dzięki listowi Pana wiem ze był sens, miało to znaczenie. Ukłony. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: TheMuBa The Janda The best!!!

Postprzez Krystyna Janda Wt, 18.12.2018 05:49

Bardzo Panu dziękuję. Cieszę się bo by≥ł to wieczór okupiony moim tak wielkim stresem! ciesze się że to za mną,a dzięki listowi Pana wiem ze był sens, miało to znaczenie. Ukłony. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron