Szymon Majewski

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Szymon Majewski

Postprzez Mateusz Wt, 18.12.2018 23:01

Dobry wieczór,

Na wstępie chciałbym Pani złożyć życzenia urodzinowe. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia wszelkich marzeń. Dodatkowo życzę wiernej widowni i samych udanych spektakli.

Przedstawienia grane w Teatrze Polonia i Och-Teatrze oglądam regularnie i jeszcze nigdy nie wyszedłem zawiedziony. Owszem, zdarzają się tytuły, po których spodziewałem się czegoś więcej (np. "Dobry wojak Szwejk idzie na wojnę" czy "Truciciel"), ale nie są to też tytuły kompletnie nieudane. Cieszę się, że w prywatnym Teatrze decyduje się Pani także na pokazywanie "ryzykownych" spektakli, które może i nie za każdym razem obejrzy komplet publiczności, ale mimo wszystko warto je prezentować. Mam tu na myśli chociażby świetne i jakże aktualne "Udając ofiarę". Ostatnio miałem okazję zobaczyć chociażby "Pomoc domową". Jest to znakomita farsa, którą można dobrze zagrać tylko w momencie, kiedy ma się w obsadzie odpowiednich wykonawców. W przypadku wersji Och-Teatru mamy do czynienia z perfekcyjnie dobranymi aktorami, którzy nie wywołują na widowni tak zwanego rechotu. Są za to idealnie dopracowane puenty, świetne tempo i perfekcyjnie poprowadzeni artyści. Wielkie gratulacje. Jeżeli mam oglądać w teatrze komedie, to tylko realizowane na takim poziomie. Kiedy usłyszałem jakie ma Pani plany na ten sezon, po raz kolejny byłem pod wrażeniem mądrze dobranego repertuaru. W najbliższym czasie planuję zobaczyć "Osy", "Krzesła" oraz "Stowarzyszenie umarłych poetów". W przypadku tego ostatniego tytułu istnieje niebezpieczeństwo, że "eksperyment" może się nie udać, ale mam nadzieję, że Piotr Ratajczak stanie na wysokości zadania.

Na koniec mam pytanie odnośnie dalszych planów Och-Teatru. Kiedy można się spodziewać premiery najnowszego monodramu Szymona Majewskiego? Pierwszy bardzo mi się podobał, bo został zrealizowany w inteligentny sposób i dużo sobie obiecują po kolejnej odsłonie.

Jako stały widz teatralny, który ogląda spektakle na różnych scenach, mam nadzieję, że w Teatrze Polonia i Och-Teatrze przedstawienia będą realizowane wciąż na tak dobrym poziomie. Życzę wielu udanych premier w kolejnych miesiącach.

Pozdrawiam.
Mateusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 22.03.2016 21:56

Re: Szymon Majewski

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 14:28

bardzo Panu dziękuję za ten list i pochwały. Staramy się. MaminSzymek czyli nowy show Szymona będzie miał premierę w marcu, na ma≥łej scenie w och-Teatrze. W tej chwili Szymon dopracowuje tekst. Ukłony i podziękowania że jest Pan z nami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Szymon Majewski

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 14:28

bardzo Panu dziękuję za ten list i pochwały. Staramy się. MaminSzymek czyli nowy show Szymona będzie miał premierę w marcu, na ma≥łej scenie w och-Teatrze. W tej chwili Szymon dopracowuje tekst. Ukłony i podziękowania że jest Pan z nami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Szymon Majewski

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 14:28

bardzo Panu dziękuję za ten list i pochwały. Staramy się. MaminSzymek czyli nowy show Szymona będzie miał premierę w marcu, na ma≥łej scenie w och-Teatrze. W tej chwili Szymon dopracowuje tekst. Ukłony i podziękowania że jest Pan z nami.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja