Pozegnanie pani Zuzi Łapickiej

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozegnanie pani Zuzi Łapickiej

Postprzez Brzoza Pn, 07.01.2019 22:37

Pani Krystyno, wczoraj gdzies w sieci przeczytalam Pani piekny tekst o przyjazni i tzw. egzekutywie, z ktorej niestety odeszla kolejna Przyjaciolka... Brakuje Agnieszki Osieckiej, brakowac bedzie Pani Zuzi Łapickiej. Akurat dzisiaj wzrok moj padl na WYSOKIE OBCASY z grudnia 2018, a towarzyszy im za folia plyta CD MP3 "Dodaj do znajomych", ktora czyta sama Autorka. Pamiatka po Niej, dobrze ze ja nagrala... Jeszcze nie mam odwagi jej odtworzyc, ale doczeka sie. Bardzo Pania przytulam i obie panie Magdy w tych ciezkich chwilach pozegnania. I pozdrawiam. PS. Dawno mnie tu nie bylo i widze na podgladzie, ze nie ma mojego skaczacego kiedys serduszka :-( Ale pozostalo moje haslo, z ktorym nadal mi po drodze... O, jest, na szczescie jest i nadal bije a nawet tanczy.
Napelnij serce miloscia, pluca swiezym powietrzem a glowe dobrymi myslami. Bo zycie jest piekne!
:-)
Avatar użytkownika
Brzoza
 
Posty: 409
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 22:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozegnanie pani Zuzi Łapickiej

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 15:22

Jest. Z radością witam. Niech pani sobie słucha tego nagrania. Warto. Serdeczności i wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pozegnanie pani Zuzi Łapickiej

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 15:22

Jest. Z radością witam. Niech pani sobie słucha tego nagrania. Warto. Serdeczności i wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron