Życzenia i gratulacje

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Życzenia i gratulacje

Postprzez betula Śr, 09.01.2019 22:29

Kochana Pani Krysiu!

Cudownego, Pięknego, Spokojnego, Dobrego 2019 Roku!!!
Życzę Nam Wszystkim, którzy myślą tak samo jak Pani, żeby nasza Kochana Polska, wróciła na swoje tory, które były mocno osadzone w Europie... i na Świecie. Będzie dobrze! Wygramy! I tego się trzymajmy!
Pani Krysiu, a teraz pochwalę się prezentem jaki dostałam od Mikołaja. Pod choinką czekały na mnie dwa bilety w I rzędzie na spektakl z Pani udziałem "Shirley Valentine" wystawiany 09 lutego w Auli Artis. Szkoda, że nie w Teatrze Wielkim, bo z tamtym miejscem kojarzę Panią "Maria Callas" Matki i synowie" Biała bluzka" "Boska" etc. Myślę sobie, że skoro "Na Wolnym" w Poznaniu było wspaniale, Osiecka, "Danuta W" to teraz też w Auli Artis będzie bardzo dobrze! I jeszcze coś, drugi prezent świąteczny od córki - zestaw kosmetyków -Krystyna Janda, rewelacja.
Gratuluję nagrody "Paszporty Polityki" , czułam od początku, że to główne wyróżnienie trafi zasłużenie do Pani. Bardzo, bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję.

Wszystkiego Dobrego i Dużo Zdrowia, żeby to wszystko jakoś przetrwać!
Do zobaczenia na spektaklu w Poznaniu. Już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam cieplutko
Beata z Puszczykowa
betula
 
Posty: 10
Dołączył(a): Śr, 20.05.2015 21:07

Re: Życzenia i gratulacje

Postprzez Krystyna Janda Śr, 16.01.2019 15:26

Wszystkiego dobrego. Shirley w Poznaniu, w Warszawie wykupione od dawna , bo to chyba największa przyjaciółka kobiet , ta Shirley. Ciesze się. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja